Mutfakta Basıldılar! Romantik Sahne Bir Anda Mahvoldu: Ali Atay ve Funda Eryiğit’li Son Yaz 18. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

27 Nisan 2021

Mutfakta Basıldılar! Romantik Sahne Bir Anda Mahvoldu: Ali Atay ve Funda Eryiğit’li Son Yaz 18. Bölüm Fragmanı

Her Cuma saat 20.00’de Fox TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz’da fırtına devam ediyor. Heyecanın doruğa çıktığı Son Yaz’ın 18. bölüm fragmanı yayında!

Son Yaz, idealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara’nın, bir suç örgütünü çökertmenin peşinde geçen hayatını konu alıyor. Selim’in 8 yıl önce hapse gönderdiği organize suç çetesi lideri Selçuk Taşkın, ona reddedemeyeceği bir teklif sunuyor. Selim’in suç örgütünü çökertecek davasında tanıklık yapmak isteyen Selçuk, tek şartının oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim’im bizzat koruması olduğunu söylüyor. Duygusal kişiliğine rağmen, tehlikeli bir yapıya sahip olan Akgün’e bu durum oldukça zor görünüyor. Aynı zamanda eşinin boşanma isteğiyle savaşan Selim çaresiz, Akgün’ü ailesinin yaşadığı eve götürüyor. Bu davetsiz misafirin gelişi ile Adalet Sitesi’nde başlayan rüzgar, kısa sürede herkesin hayatını alt-üst edecek bir fırtınaya dönüşüyor.

17. Bölümde Neler Oldu?

blank

Abisini bulmak Akgün’ü mutlu etse de çevresindekileri endişelendirdi. Selim’in babasını öğrenen Canan, eşine daha yakın davranmaya başladı. Selim ise Fatih’i sıkıştırarak Korhan’ın cesedini aramaya koyuldu. Selçuk’un çözmek için uğraştığı defterden sürpriz bir isim çıktı. Bu arada Boran Yaman’ın Halil Sadi ile bağlantısı olduğunu anlayan Selim, onun da peşine düştü ve Boran Yaman’ın avukatı olan sürpriz bir isimle karşılaştı. Yağmur gizlice Gökhan ve Akgün’ün DNA örneğini alıp Selim’den test yaptırmasını rica etti.

18. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Selim ile Canan, mutfakta romantik anlar yaşarken basılır. DNA testi’nin sonucu ne olacaktır?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz