FOX’un Ekran Yüzleri Zuhal Topal ve Çağla Şıkel’den Bikini ve Mayolu Paylaşımlar! Öz Güven Zirvede

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

FOX’un Ekran Yüzleri Zuhal Topal ve Çağla Şıkel’den Bikini ve Mayolu Paylaşımlar! Öz Güven Zirvede

Fox Tv’nin sevilen iki ismi Zuhal Topal ve Çağla Şikel tatil paylaşımı yaptı. İki sunucunun mayolu ve bikinili fotoğrafları adeta sosyal medyayı salladı. Görenler yıllara meydan okuyan iki isme bir kere daha hayran kaldı.

Zuhal Topal Kıbrıs’a Uçtu

Fox Tv’nin beğenilen yarışmalarından Zuhal Topal’la Sofrada, yoğun bir sezonun ardından kısa bir ara verdi. Gelinlerin yemekleri yaptığı ve kayınvalidelerin puan vererek oyladığı yarışma, sezon boyunca birçok polemiğe sahne oldu. İşin ucunda para ödülü olunca yarışmacılar arasında tartışmalar bitmek bilmedi.

Hal böyle olunca dengeyi kurmak sunucu Zuhal Topal’a kaldı. Bu konuda bir hayli zorlanan ünlü sunucu, sezon boyunca çok yoruldu. Çekimler bitince Zuhal Topal ailesi ile birlikte Kıbrıs’a tatile gitti. Tatilin her anını sosyal medya hesabında paylaşan Topal’ın güzelliği dikkat çekti.

Çağla Şikel Çeşme’ye Kaçtı

Çağla Şikel ise Fox Tv ekranlarının en çok izlenen diğer ismi oldu. Her sabah Çağla ile Yeni Bir Gün adlı programda kamera karşısında geçen Şikel’in yıllara meydan okuyan görüntüsü çok konuşuldu. Hayata dair bilgiler veren programıyla gündüz kuşağının gözdesi olan Çağla Şikel’in programı da sezon finali yaparak kısa bir süreliğine ekranlara veda etti.

İşler biter bitmez oğulları ile birlikte soluğu Çeşme’de alan Şikel, fit vücudu, karın kasları ve rengarenk bikinileri ile Çeşme sahillerinde yaz rüzgarları estirdi. Formunu ve sağlığını korumak için sürekli spor yapan Çağla Şikel, emeğinin meyvelerini topladı. Ünlü sunucunun güzelliği sosyal medyada destan yazdı.

İki Güzel Sosyal Medyada Göz Kamaştırdı

Sporu hayatlarının merkezine koyan iki ünlü isim, yaza son derece fit bir vücutla girince sosyal medya hesaplarından mayolu ve bikinili fotoğraflarını eksik etmedi. Yaşlarına rağmen bu denli güzel kalmayı başaran Zuhal Topal ve Çağla Şikel’in öz güveni görenlere pes dedirtti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz