Kardeşlerim’in Yıldızı Celil Nalçakan Dikkat Çekmek İçin Seks Paylaşımı Yaptı! Amacına Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Kardeşlerim’in Yıldızı Celil Nalçakan Dikkat Çekmek İçin Seks Paylaşımı Yaptı! Amacına Çok Şaşıracaksınız

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan, bu sezonun sevilen dizilerinden “Kardeşlerim”de oynadığı Akif karakteriyle yeniden parladı. Şöhretini de önem verdiği konulara dikkat çekmek için kullanıyor, hem de hayli ilginç bir şekilde!

Celil Nalçakan

Celil Nalçakan, hayli zor yollardan geçerek hayali olan oyunculuğa başlayan bir isim. Yıllarca mühendislik ve turizm işletmeciliği gibi bölümler okuduğu halde kendini hep tiyatroda buldu. Bu işin böyle gitmeyeceğini anlayınca da Türvak’ın sınavlarını kazanarak İstanbul’a geldi ve oyunculuk okumaya başladı. Bir dönemin fenomen dizisi “Sıla” ile başladığı televizyon kariyerindeki çıkışını ise YouTube’da hala izlenme rekorları kıran “Poyraz Karayel” dizisi sayesinde yaptı. Zülfikar karakteri sayesinde şöhrete kavuşan oyuncu, ilk başrol deneyiminde de büyük bir başarı kazandı.

ATV’nin sevilen dizisi “Kardeşlerim”, sezon ortasında başlamasına rağmen büyük bir başarı elde etti. Hem de en iddialı diziler bile birer birer biterken ve her yeri Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikolojik hastalıklarla dolu dizileri ele geçirmişken! Bu beklenmedik başarı sayesinde Celil Nalçakan da ilk başrol sınavını başarıyla verdi. Elde ettiği popülaritenin de hem keyfini sürüyor hem de önem verdiği konulara dikkat çekmeye çalışıyor!

Şaşırtan Seks Paylaşımı

Hayvan hakları konusundaki duyarlılığını her fırsatta gösteren Celil Nalçakan, geçtiğimiz günlerde yaşadığı tuhaf bir olay nedeniyle bu konuya daha da ağırlık verdi. Komşusu kapıya canından çok sevdiği köpeği için bir not bıraktı: “Lütfen Rodin’i erken (sabah) ve geç (akşam) saatlerinde bahçeye bırakmayın. Etraftaki komşulardan şikayet var!” Ama Celil Nalçakan’ın cevabının da bu nottan aşağı kalır yanı yoktu!

Celil Nalçakan story

Bu olaydan sonra hayvan haklarıyla ilgili daha çok paylaşım yapmaya başlayan ünlü oyuncu, dün akşam da anlam verilemeyen bir paylaşım yaptı!

SEX” yazarak dikkat çekmeye çalışan Celil Nalçakan, “Dikkatinizi çektiysem ne mutlu… #HayvanHaklarıYasasıHemen” dedi ve paylaşımı yorumlara kapattı. Belli ki, yine birilerine çok kızdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz