5 Yıllık İlişkiyi Bitiren Sürpriz Yakınlaşma! Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Aşk mı Yaşıyor? Baht Oyunu Yıldızları…

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

5 Yıllık İlişkiyi Bitiren Sürpriz Yakınlaşma! Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Aşk mı Yaşıyor? Baht Oyunu Yıldızları…

Sezon boyunca izlediğimiz diziler sezon finali yapınca yepyeni yaz dizileri ekranlara gelmeye başladı. Yaz aşkları temalarıyla içimizi ısıtan bu dizilerden biri de Baht Oyunları!

İlk Bölümüyle Seyircinin Beğenisini Kazandı

ARC Film imzalı Baht Oyunları’nın yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor. İlk bölümü ile bir hayli beğenilen dizinin senaryosu Erkan Birgören, Tuna Kıygı ve Fatih Enes Ömeroğlu tarafından kaleme alınıyor.

blank

Ada’nın hayatının aşkını bulduğunu sanırken büyük bir hayal kırıklığına uğramasını, hemen ardından Bora ile tanışarak yeni bir aşka yelken açmasını konu alan dizinin başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel paylaşıyor. Dizinin kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Funda İlhan, Hande Subaşı ve Altan Erkekli gibi usta isimler de yer alıyor.

Oyuncular Hakkında Bomba Gibi Bir İddia Ortaya Atıldı!

blank

Dizi ilk bölümü ile reytingleri toplayadursun, başrol oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Diziyi takip eden hayranları tarafından çok yakıştırılan Cemra Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın sette bir hayli yakınlaştıkları söylendi.

blank

Hatta dizinin Ada’sı Cemra Baysel’in Bora karakterine hayat veren rol arkadaşı Aytaç Şaşmaz için 5 yıllık ilişkisini bitirdiği iddia edildi. Oyunculardan henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmezken bu dedikoduların aslı dizinin hayranları tarafından bir hayli merak edildi.

Yakında Kokusu Çıkar…

blank

Seyircinin kafasındaki teori ise hep aynı; rol icabı aşk yaşayan iki kişi önünde sonunda sevgili olurlar! Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel hakkındaki dedikodular bu teoriden yola çıkılarak mı üretildi yoksa sette yakınlaşmalara şahit olan bir kuştan haber mi geldi bilinmez; ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler! Yakında dedikoduların aslı astarı anlaşılır, Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in hayranları da rahat bir nefes alır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz