İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in Mutluluğu Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’a Azap Oldu! Buna Çok Üzüldüler

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in Mutluluğu Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’a Azap Oldu! Buna Çok Üzüldüler

Ünlü oyuncular Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu, başrol oynadıkları “Baş Belası” dizisiyle beklenmedik bir çıkış yaptı. Olan Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın dizisi “Kefaret”e oldu!

Ada Masalı Cam Tavanlar

Yaz mevsimine girdiğimiz bu güzel günlerde, televizyonda da bir geçiş dönemi yaşamaya başladık. Kışın dram ve entrika dolu dizileri gitti, yerlerine cıvıl cıvıl romantik komediler geldi! Bu sezon, klasik zengin-fakir ya da patronuna aşık olan şapşal esas kız yerine çok farklı konularla karşılaştık. Mutfağı ve şefleri anlatan “Aşkın Tarifi”, kadınların iş dünyasında yaşadığı zorlukları merkeze alan “Cam Tavanlar” ve kaliteli prodüksiyonuyla öne çıkan “Ada Masalı” bu dizilerden bazıları. Ama çok şeyler umulan bu diziler şimdilik ratinglerde sınıfta kaldı. Aradan fırlayan dizi ise en az bel bağlanan diziydi, “Baş Belası”!

Maç Bile Engel Olamadı

Seçkin Özdemir İrem Helvacıoğlu

Rating konusunda yaşadığı talihsizliklerle bilinen Seçkin Özdemir ve son dizisi “Seni Çok Bekledim”de hayal kırıklığı yaşayan İrem Helvacıoğlu, ATV dizisi “Baş Belası” için buluştu. Sosyal medya yorumlarına bakacak olursak, bu diziden kimse pek bir şey beklemiyordu! İrem Helvacıoğlu’nun bir psikoloğu oynayacağı öğrenilince, çok tutan psikoloji temasının ekmeğini yemeye çalışan bir yaz dizisi olduğu düşünüldü. Ama “Baş Belası” ilk bölümüyle muhteşem sonuçlar aldı!

Baş Belası

Bütün yaz dizilerinin sapır sapır döküldüğü ratinglerde, “Baş Belası” 3. ve 4. olmayı başardı. Hem de İsviçre-Türkiye maçı ve “Survivor”a rağmen! Üstelik, geçen sezondan kalan iddialı dizi “Kefaret”i de solladı. Bu durum, “Kefaret”in başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ı üzecek bir karara neden oldu.

Son Çareye Başvurdular

Kefaret

Hakkında daha önce final iddiaları ortaya atılan “Kefaret”, yoluna tam gaz devam ediyordu. Ama Euro 2020 ve “Baş Belası”nın beklenmedik çıkışı, FOX’u yeni bir karar almaya itti. “Kefaret” artık pazar akşamları değil perşembe akşamları yayınlanacak. Yayından kaldırma kararından önceki son hamle olarak bilinen gün değişikliği, umarız “Kefaret” ekibi için güzel günlerin habercisi olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz