Alişan Sunduğu Sabah Programında Yeni Dizi ve Filmlere İsyan Etti: “Amaçları Türk Aile Yapısını Bozmak!”

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Alişan Sunduğu Sabah Programında Yeni Dizi ve Filmlere İsyan Etti: “Amaçları Türk Aile Yapısını Bozmak!”

Ünlü türkücü Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte Star TV’de sabah programı sunuyor. Uzun yıllar Çağla Şikel’le programlar sunan Alişan, sunuculuk konusunda artık çok profesyonel!

Alişan ve Demet Akalın

Türkücü kimliğinin yanında sunuculuk yeteneğiyle adından söz ettiren Alişan, bugünkü programında yeni nesil dizi ve filmlerin Türk aile yapısını bozduğunu söyledi. Hatta bu dizi ve filmlerin bilerek çekildiğini ve amacın Türkiye’nin yozlaşması olduğunu iddia etti! Ortisi Demet Akalın, Alişan’a karşı çıksa da; Alişan iddiasını savunmaya devam etti. Anlaşılan Alişan’ın son seyrettiği yapımlar onu bir hayli sinirlendirmiş.

Alişan ve Demet Akalın

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda yeniden baba olan Alişan, çocukları Eliz ve Burak’ın gelişimlerine çok önem veriyor. Özellikle çevresinde ilgili bir baba olarak tanınan Alişan, çocuklarının istediği her şeyi almakla kalmıyor; birebir olarak onlarla oyunlar oynuyor ve bakımıyla ilgileniyor.

Alişan’ın bu kadar ilgili bir baba olması elbette çok güzel bir şey. Ancak dizi ve filmler hakkında düşünceleri bizi oldukça şaşırttı!

“Amaçları Aile Yapısını Bozmak!”

Bu çıkışı yapan kişi Star TV’de Demet Akalın’la birlikte program sunan Alişan. “Demet ve Alişan’la Sabah Sabah” isimli programda hem eğlenen hem eğlendiren ikili, hergün birbirinden farklı konukları stüdyoda ağırlıyor ve keyifli bir sohbet gerçekleşiyor.

Programın bugünkü konuğu ise sevilen oyuncu Leyla Bilginel’di. Bu sırada Alişan, yeni çekilen dizi ve filmleri hakkında düşüncelerini anlatmaya başladı: “Biz ne kadar aile kavramından koparsak, geleneklerimizden, örf ve adetlerimizden koparsak o kadar bozulacağız. Bize yapmak istedikleri şey bu zaten. Ne oldu biliyor musun? Öyle diziler çekildi ki, bunlar çektiriliyor bence. Öyle programlar yapıldı ki, öyle hayat hikayeleri anlatıldı ki; bizi bozmaya çalışıyorlar. Burası Türkiye, evet dünyada bir yozlaşma var. Türkiye’de de bir şeyler var yapılmaya çalışılıyor. Ancak biz elimizden geldiğince aile kavramını kaybetmeyeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Fakat Alişan’ın bu açıklamaları, program konuğu Leyla Bilginel’i biraz kızdırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz