Gece Gece Terör Estirdi! Demet Akalın Önce Okan Kurt’u Sonra Evdeki Herkesi Doğduğuna Pişman Etti

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Gece Gece Terör Estirdi! Demet Akalın Önce Okan Kurt’u Sonra Evdeki Herkesi Doğduğuna Pişman Etti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, nedendir bilinmez dün gece herkese sinirlendi. Önce sevgilisi Okan Kurt’u haşlayan ünlü şarkıcı hızını bir türlü alamadı!

Demet Akalın

Demet Akalın, pandemi döneminde de sürekli kendinden söz ettirmeyi ve gündemin bir numaralı konusu olmayı başardı. Meslektaşları Gülşen ve Hande Yener çektikleri klipler ya da iddialı paylaşımlarıyla haber olurken, Demet Akalın yine girdiği polemikler ve kavgalarla haber oluyordu. Tam normalleşme başladığı ve çok özlediği sahnelere adım attığı için durulması beklenirken, bu kez “Gelinim Mutfakta” bombasını patlattı. Kankası Alişan’la birlikte sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı bitince Demet Akalın’ın televizyondan bir süre uzaklaşacağı söyleniyordu. Ama yerlerine transfer olan Seda Sayan’a inat mı bilinmez, Seda Sayan’ın sunduğu eski programı kaptı!

En son “büyük” atarını da o haberlere verilen tepkilere yöneltti. “Popun kraliçesi Demet Akalın’ın sabah programlarında ne işi var? Gülşen’i öyle bir yerde hayal edebilir misiniz?” gibi yorumlara dellenen ünlü şarkıcı, sonbaharda vakalar artarsa son gülenin kendisi olacağını söyledi.! Bir yandan televizyon anlaşması yapan, bir yandan da ara vermeden konserlere devam eden ünlü şarkıcı, dün gece yine çok sinirlendi.

“Bu kadar gamsız koca…”

Demet Akalın story

Gece alerji ve kaşıntı yüzünden uyuyamayan Demet Akalın, Instagram’da bol bol şikayet etti. İğneyle kendine gelmeye çalışan ünlü şarkıcının siniri geçmeyince sevgilisi Okan Kurt da bu öfkeden nasibini aldı, hem de tüm Instagram’ın önünde!

Bu kadar gamsız koca da, ne bileyim. Öldüm mü, kaldım mı, uyan, kalk, bak ay!” diyerek sinirini Okan Kurt’tan çıkaran Demet Akalın şaşırttı. Sürekli övdüğü kocalar insanın başında olunca her şey çözülüyordu ne de olsa!

Demet Akalın story

Durumuna bilimsel bir açıklama bulamayan ünlü şarkıcının, alerjiyi nazara bağlayıp kendini övmesi de son nokta oldu: “Başka bir açıklaması yok. Çirkin ol artık sen de be!

Demet Akalın story

Son olarak, evdeki herkese sinirlenip karman çorman laflar eden Demet Akalın, umarız sabah kalktığında yine terör estirmeye başlamaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz