“Lovelanmaya” Doyamıyor! Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan Bakın Kiminle Görüldü?

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

“Lovelanmaya” Doyamıyor! Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan Bakın Kiminle Görüldü?

Sevilen dizi “Gönül Dağı”nın yıldızı Berk Atan, şu sıralar sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile Çeşme’de tatil yapıyor. Sık sık aşk fotoğrafları paylaşan Berk Atan’ın son “love” fotoğrafı ise hayranlarını şok etti.

Berk Atan, yolu Best Model’dan geçtikten sonra oyunculuğa yönelen isimlerden biri, tıpkı Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Birkan Sokullu gibi! 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları” ile yıldızı parlasa da maalesef sonrasında şansı yaver gitmedi. Best Model’ın yeni jenerasyon yıldızının diğerleri gibi bir star olamayacağı düşünülüyordu, ta ki “Gönül Dağı”na kadar! Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden “Gönül Dağı”nda Taner karakterini oynayan Berk Atan, muhteşem bir geri dönüş yaptı. Üstelik, aşk hayatı da hareketlendi!

Çifte Kumrular Tatilde

Berk Atan Selin Yağcıoğlu ınstagram

Tam bir kapalı kutu olan Berk Atan’ın hayatı hayranları tarafından mercek altına alındı. Sonunda, Instagram hareketlerini kontrol ederek bir sosyal medya fenomeniyle aşk yaşadığına karar verildi! Berk Atan önceleri bu iddiayı şiddetle reddetti. Ama hem ilişkinin güzel gidince hem de artık saklanamayacak hale gelince, sevgilisi Selin Yağcıoğlu’nun fotoğraflarına yorumlar yaparak aşkı gözler önüne serdi. Paylaşımların hemen ardından birlikte Çeşme tatiline çıkan çiftin fotoğrafları da çekilince bu aşkı duymayan da kalmadı.

Selin Yağcıoğlu Berk Atan

Çeşme’de muhabirlere yakalanan çift, “Mutluyuz. Bu tarz ilişkilerde büyüsü kaçmasın diye çok da konuşulmaz” diyerek neden uzun süre saklandıklarını ve hala gözlerden uzak yaşamaya çalıştıklarını açıkladı. Ama Berk Atan’ın son paylaşımın bakacak olursak bu gizlilik politikası artık pek geçerli değil!

“Lovelanmak mıdır?”

Berk Atan Sercan Yaşar

Alaçatı tatilinin tadını çıkaran Berk Atan, dün de köşe yazarı Sercan Yaşar’la buluştu. Birbirlerine sarılıp fotoğraf çektiren ve oldukça mutlu görünen arkadaşlar, “Lovelanmak mıdır?” diyerek verdikleri pozla dalga geçti. Berk Atan’ın hayranları “love” pozlarını espri olmadan ve Selin Yağcıoğlu’yla görmek istiyor ama olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz