Şeyma’nın Bu Sözleri Kime? Meedo’dan Umduğunu Bulamayan Şeyma Subaşı Önce Acun Ilıcalı’yı Paylaştı Sonra da…

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Şeyma’nın Bu Sözleri Kime? Meedo’dan Umduğunu Bulamayan Şeyma Subaşı Önce Acun Ilıcalı’yı Paylaştı Sonra da…

Şeyma Subaşı hayatımızın orta noktasında olmaya devam ediyor. Her fırsatta hayatından kesitleri paylaşmaya devam eden Şeyma, Meedo’yla hala birlikte mi yoksa ayrılar mı anlayamadık. Geçtiğimiz günlerde Meedo’nun Şeyma Subaşı hakkında yaptığı açıklamanın etkisinden çıkamamışken; bugün Şeyma’nın Acun Ilıcalı’yı paylaştığını gördük. Ardından da “yeniden sevebilirim” temalı bir fotoğraf paylaşan güzelimiz yine herkesin kafasını karıştırmayı başardı.

Meedo’nun İfşası!

Bildiğiniz gibi Şeyma ve Meedo ayrılığı sonrasına ortalık fena karışmıştı. Meedo’nun dolandırıcı olduğu söylenmiş ve Şeyma’nın yüzüğüne kadar pek çok takısının sahte olduğu ifade edilmişti. Bu iddialara sinirlenen Meedo ise Türk bir gazeteciyi arayarak açıklamalar yapmaktan geri durmadı; “Mustafa’ya her şeyin, tüm takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma’ya verdiğim kredi kartının extresine kadar her şey onda. Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin. Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, “Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı” diyecek tek bir insan yok.”

blank

“Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim. Dürüst olmam gerekirse, ben bu kızı gerçekten sevdim, başka türlü ona yaptıklarımı yapmazdım. Ona iyi bir hayat verebilmek için elimden geleni yaptım. Ama o her detayı yayınladı, insanlara gösterdi, ortada yaşadı. Ve ben bundan hiç hoşlanmadım. Geçtiğimiz dört beş ay boyunca Instagram’a koyduğu hayat, Şeyma ve Melisa için gayet güzel bir hayattı. Onun bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadım.”

Bu Sözler Kime?

Bu açıklamanın ardından ise Şeyma, ablası Kübra Açıl’ın kızı Duru’nun doğum gününden bir kareyi kendi Instagram hesabından paylaştı. Ancak Şeyma’nın paylaştığı karede Acun Ilıcalı da vardı! Hal böyle olunca Şeyma’nın yeniden Acun Ilıcalı’ya yaranma çabası gözlerden kaçmadı. Hatta son olarak Instagram hesabına yeni bir fotoğraf yükleyen Şeyma; “Korkuyu bırakın ve istediğiniz her şeyin peşinden gidin. Yeniden düşmekten, yeniden sevmekten, yeniden hayal kurmaktan korkma. Kanatlarla doğdun. Sadece nasıl uçulacağını hatırlaman gerekiyor. İçgüdülerinize güvenin ve kendinize inanın – tüm hayallerinizi gerçekleştirme yeteneğine sahipsiniz. Etrafınızda olup bitenlerin sizi üzmesine izin vermeyin. Macerayı kovalayın, bilinmeyeni kucaklayın ve sizi özgür kılan şeyin peşinden gidin. Kendi sihrini saklamayı bırak – cesur ol, cesur ol, şiddetli ol. Seni neyin aydınlattığını bul, neyin seni kaldırdığını bul. Kanatlarını bul, uçmayı denemeden ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin.” paylaşımıyla herkesin kafasını karıştırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz