Türkiye’yi Terk Eden Şeyma Subaşı Dubai’de “Kapanınca” Ortalık Karıştı: Sosyal Medya Kullanıcıları Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2021

Türkiye’yi Terk Eden Şeyma Subaşı Dubai’de “Kapanınca” Ortalık Karıştı: Sosyal Medya Kullanıcıları Şoke Oldu!

Attığı her adımla olay olmayı başaran Şeyma Subaşı, dünya turuna devam ediyor. Dünyada ayak basılmadık kara parçası bırakmayana kadar durdurak bilmeden hayatının büyük bir kısmını havada geçiren Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay sevgilisinin yanına Miami’ye taşınmıştı.

Miami’yi çok sevdiğini her defasında dile getiren güzel fenomen, kızı Melisa’yı görmek için bir haftalığına İstanbul’a geldi. Türkiye’de ablası, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçiren güzelimiz şimdi de soluğu Dubai’de aldı. Dubai’de leopar desenli bir şalla saçlarını kapatan Şeyma’nın son hali görenleri oldukça şaşırttı. Hatta sosyal medya kullanıcıları ve magazin sayfaları, Şeyma Subaşı’nın son halini dillerine doladılar bile!

blank

Lüks Hayatı Çok Seviyor!

Gün geçmiyor ki Şeyma Subaşı’nın olay olmasın! Sosyal medyadan uzak durduğu zamanlarda bile magazincilerin diline düşmekten kurtulamayan güzelimiz, son olarak Youtube kanalında yaptığı açıklamalar ile olay oldu. Acun Ilıcalı’yla birlikteliği nedeniyle hayatımıza giren Şeyma, şimdilerde tek başına bir marka haline geldi ve eski eşi Acun Ilıcalı’dan bile daha çok konuşulan biri haline geldi.

blank

Acun Ilıcalı’yla boşandıktan hemen sonra ünlü İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, bir yıllık birlikteliğin ardından Gudio eniştemiz ile yollarını ayırdı. Bir süre yalnız takılacağını söyleyerek Miami’ye taşınan güzelimiz orada milyoner Meedo ile tanışınca, yeniden şaşalı günlerine geri döndü. Herkes Şeyma’nın Acun Ilıcalı’dan sonra dibe vuracağını düşünse de; tam tersi oldu! Şeyma, Acun Ilıcalı’yla birlikte olduğu zamanlardan bile daha lüks bir hayat sürer oldu.

Şeyma Bu Ne Hal?!

blank

Neredeyse son bir yıldır milyoner Meedo ile güzel bir aşk yaşayan güzelimiz şimdilerde de Dubai’de! Kızı Melisa’yı görmek için kısa süreliğine de olsa İstanbul’a gelen Şeyma, soluğu Dubai’de aldı. Dubai’de leopar desenli bir şalla saçlarını kapatan Şeyma’nın son hali görenleri oldukça şaşırttı. Sosyal medyanın diline düşen Şeyma’yı görenler tanımakta zorluk çekti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz