Abla-Kardeş Aynı Dizide Oynamışlar! Sinem Kobal’ın Kardeşi Kerem Kobal da Oyunculuk Yapmış

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Abla-Kardeş Aynı Dizide Oynamışlar! Sinem Kobal’ın Kardeşi Kerem Kobal da Oyunculuk Yapmış

Ünlü oyuncu Sinem Kobal’dan bahsedince akla gelen ilk şeylerden biri de “Selena” dizisi. Peki ünlü oyuncunun o dizide kardeşiyle beraber oynadığını biliyor muydunuz?

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, son dönemde star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile olan evliliğiyle gündeme geliyor. 2016’dan beri mutlu ve gözlerden uzak bir evlilik yaşayan çift, kızları Lalin’in dünyaya gelişiyle hayatlarında yeni bir sayfa açtı.

Ama Sinem Kobal deyince yaşadığı mutlu aşk dışında akla gelen başka şeyler de var! Ünlü oyuncu son dönemde daha çok reklam projelerine ve ev hayatına önem verdiği için ses getiren bir projede yer almadı. Ama aslında Sinem Kobal, 13 yaşından beri ekranlarda izlediğimiz başarılı ve tecrübeli bir oyuncu.

“Dadı” dizisinin küçük kızı olarak hayatımıza giren Kobal, yıllar içinde pek çok yapımda başrol oynadı.

Selena kadrosu

Ama en çok hafızalara kazınan dizisi herhalde “Selena”dır! Özellikle çocuk izleyicilerin gönlünde bambaşka bir yer edinen fantastik dizi hala konuşuluyor.

Kardeşler Beraber Oynamış!

Sinem Kobal

Sinem Kobal’ın yıldızını parlatan dizide meğer ünlü oyuncunun kardeşi de oynamış! Sinem Kobal’ın kardeşi Kerem Kobal, dizinin geçtiği okuldaki öğrencilerden birini oynamış. Kerem Kobal’ın birkaç bölümlüğüne dahil olduğu dizide, ablasıyla oynadığı bir sahne yok. Ama Kerem Kobal, “dengeleri değiştiren” bir karakteri canlandırmış!

“Selena”nın ana karakterlerinden Selin’in sevgilisi Atacan’ı oynayan Kerem Kobal, ne kadar da acemi görünüyor! Herhalde kendisi de set ortamının ve oyunculuğun kendisine pek uymadığını düşündü ki, erkenden setlere veda etti.

Avustralya’da Yaşıyor!

Kerem Kobal ve Sinem Kobal

2017’de Özyeğin Üniversitesi’nden mezun olan Kerem Kobal, ablasıyla da bir mezuniyet fotoğrafı paylaşmıştı.

Mühendislik yapan Kobal, Instagram paylaşımlarından anladığımız kadarıyla bir süredir Avustralya’da yaşıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz