Olay Fotoğraf! Şimdilerde Eleştiri Yağmuruna Tutulan Tamer Karadağlı Bakın Zamanında Seda Sayan’la Hangi Skandala İmza Atmış!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2021

Olay Fotoğraf! Şimdilerde Eleştiri Yağmuruna Tutulan Tamer Karadağlı Bakın Zamanında Seda Sayan’la Hangi Skandala İmza Atmış!

Tamer Karadağlı, son zamanların en sansasyonel isimlerinden biri. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Nihal Yalçın ile yaşadığı olaydan sonra neredeyse tüm ülkeden tepki görmüş ve kadınlara karşı saygısızlık yaptığı gerekçesiyle suçlanmıştı. Şimdilerde hala eleştiri oklarının hedefinde olan yetenekli oyuncunun gündeme bomba etkisi yaratacak yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı. Yıllar önce Seda Sayan ile bir araya gelen Tamer Karadağlı, bakın hangi skandal poz ile kameralara yansımış!

Ödül Gecesine Damga Vurmuştu!

Geçtiğimiz günlerde Türk magazin gündemine bomba gibi düşen bir olay yaşanmıştı. Bir ödül töreninde Nihal Yalçın, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştü.

Ödülünü almak için sahneye çıkan ve konuşma yapan Nihal Yalçın, konuşmasını yaptığı sırada Tamer Karadağlı ödülü hemen Nihal Yalçın’ın eline tutuşturmuştu.

Nihal Yalçın bu hareketin ardından ”Artık sus mu diyorsun?” diyerek tepkisini göstermişti. Bu harekete birçok ünlü isim de dahil olmak üzere binlerce insan tepki göstermişti.

Tamer Karadağlı kendini savunmaya çalışsa da sesini çok duyuramamıştı. Şimdilerde pek de iyi anılmayan Tamer Karadağlı’nın yeni bir skandalı gün yüzüne çıktı ve herkes çok şaşırdı.

Bu İki İsim Nasıl Bir Araya Geldi?

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine düşen bu fotoğraf, görenleri epey şaşırttı. Seda Sayan ile 2007 yılında bir fotoğraf çekimi için bir araya gelen Tamer Karadağlı’nın maço tavırları gözlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz