Şarkıları Hariç Her Olayla Gündemde! Kibariye O Görüntülerden Sonra İlk Kez Konuştu: “Bilmem Neler İçin…”

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Şarkıları Hariç Her Olayla Gündemde! Kibariye O Görüntülerden Sonra İlk Kez Konuştu: “Bilmem Neler İçin…”

Ünlü şarkıcı Kibariye son zamanlarda şarkıları ve sesi hariç her konuyla gündeme geliyor! Kızı, eşi, dolandırıcılık iddiası ve bugün ortaya çıkan aldatılma konusu… Kibariye’nin bitmeyen çilesinin ardından eşi Ali Küçükbalçık’ın başka bir kadınla el ele görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Uçankuş muhabirlerine konuşan Kibariye, gözüyle görmeden Ali Küçükbalçık’ın kendisini aldattığına inanmadığını söyleyerek herkesi oldukça şaşırttı.

Dolandırıcılık İddiası!

Daha önce pek çok defa eşi Ali Küçükbalçık yüzünden zor duruma düşen Kibariye, ne olursa olsun eşinden vazgeçmiyor! Onun uğruna mal varlıklarını satan, birçok iddia ve yakıştırma ile yaşamak zorunda kalan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde dolandırıcılık iddiasıyla gündeme geldi.

blank

Önceki aylarda eşi Ali Küçükbalçık’ın borçları yüzünden villasını satacağını açıklayan Kibariye’nin villasını aynı anda iki farklı kişiye sattığı iddia edildi. Söylenenlere göre Kibariye, 2 sene önce Bodrum’daki villasını bir kişiye satmış ve sonrasında da o villayı kiralamış. Bu sene ise söz konusu villanin sahibi olduğunu söyleyerek, taşınmazı yine başka birine satmış! 2019 yılında villayı satın alan Sabahattin Girgin, tapuyu almak için uğraştığını ancak Kibariye ve eşinin kendisini oyaladığını iddia etti. Bu süre içinde de evi başkalarına kiralayan Kibariye, Sabahattin Girgin’i de zor durumda bırakmış.

blank

Kibariye’den Şok Sözler!

Bu iddiaların ardından Kibariye cephesinden hiçbir açıklama gelmemiş olsa da; bugün Uçankuş muhabirlerinden biri Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın başka bir kadınla el ele olduğu görüntülere ulaştı! Görüntüler sonrasında Kibariye’yle telefonda konuşan muhabir duydukları karşısında oldukça şaşırdı. Kibariye, gözüyle görmeden bu duruma inanmayacağını dile getirdi; “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem öyle inanırım.  Görüntülerdeki o mu bilmiyorum. Çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım yanlış anlaşılmasın, bütün erkekler eşlerini aldatıyor.  Ben evimde çoluğumla çocuğumla oturuyorum. Tabi ki bunu Ali’ye soracağım. Ali evine çok bağlıdır. Ama gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için yuvamı yıkamam.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz