Geniş Dekoltesiyle Büyüledi: Maraşlı’nın Yıldızı Burak Deniz’le Aşk Yaşayan Didem Soydan’dan Cesur Paylaşım!

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Geniş Dekoltesiyle Büyüledi: Maraşlı’nın Yıldızı Burak Deniz’le Aşk Yaşayan Didem Soydan’dan Cesur Paylaşım!

Ünlü model Didem Soydan, son paylaşımıyla görenlerin yüreğini eritti. Derin dekoltesini sergilediği cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu.

Göçmen Güzeli

1984 doğumlu güzel mankenin anne tarafı Yunanistan ve Bulgaristan, baba tarafı ise Arnavutluk göçmeni. Güzelliğini buna mı borçlu dersiniz?

Diesel Mağazasından Podyumlara

blank

Ünlü model Didem Soydan, üniversite yıllarında, sonradan modacı olan Umut Eker ile birlikte çalışıyordu. Bu sırada ünlü modacı Ümit Ünal’dan gelen teklif üzerine La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede bir çok modacı tarafından beğenilen Soydan ilerleyen dönemde Fashion Week defilelerinde tasarımcıların çalışmayı en çok tercih ettiği mankenler listesinde yer aldı.

Her Daim İlkler Arasında

blank

Kariyer basamaklarını oldukça hızlı tırmanan ünlü model Didem Soydan, 1 Nisan 2014 yılında İtalya’nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show’da podyuma çıkan ilk Türk manken oldu.

Can Bonomo ile İlişkisi Çok Konuşuldu

blank

Ünlü mankenin Şarkıcı Can Bonomo ile yaşadığı ilişki epey konuşuldu. Yoğun iş temposu sebebiyle ilişkilerini bitirme kararı alan ikili, 2016 yılında ayrıldılar.

Mankenlikten Oyunculuğa

blank

Modellik performansıyla büyüleyen Didem Soydan, dizi ve sinema filmleri için teklifler almaya başladı. İlk olarak Aşk Yeniden dizisi ile 2015 yılında oyunculuğa atılan Didem Soydan, dizide İrem karakterine hayat verdi. Sonrasında da birçok dizi ve sinema filminde yer alan ünlü manken, 2016 yılında Amerika’da yaşamaya karar vererek NewYork’ta bir mankenlik ajansıyla anlaştı ve ABD’ye yerleşti.

Burak Deniz ile Aşk Yaşamaya Başladı

blank

Amerika’dan geri dönen ünlü model ve oyuncu Didem Soydan, geçtiğimiz yıl Maraşlı dizisinin yıldızı Burak Deniz ile aşk yaşamaya başladı.

Cesur Pozu Yine Olay Olacak!

Özellikle sosyal medya hesabında cesur pozlar paylaşmaktan çekinmeyen Didem Soydan’ın son paylaşımı yine göz kamaştırdı. Takipçilerinden ateşli yorumlar alan derin göğüs dekolteli fotoğraf, çok konuşulacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz