Bu Kez Melisa Annesi Şeyma Subaşı’nı Çok Kızdırdı! Hemen Özür Dileyince Sular Duruldu

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Bu Kez Melisa Annesi Şeyma Subaşı’nı Çok Kızdırdı! Hemen Özür Dileyince Sular Duruldu

Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’nın maceraları devam ediyor. Melisa’nın çok zorlandığı tatilin ardından, şimdi de evinde hayatı zorlaşmaya başladı!

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı Melisa

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak hayatımıza giren Şeyma Subaşı, yoluna sosyal medya fenomeni olarak devam ediyor. Çiftin çocukları Melisa’nın da annesinin fenomen olmasında önemli bir katkısı var! Zaman zaman “Melisa olmasa zor ulaşırdın bu noktaya” ya da “Melisa’ya banka hesabı muamelesi yapıyor, ilgilenmiyor” eleştirilerine maruz kalsa da, Şeyma Subaşı kızını çok seviyor. Zaten Acun Ilıcalı da eski eşi için “Melisa’nın üzerine titriyor. Anneliğine laf ettirmem” diyor!

Melisa’nın annesine olan katkısı tahmin edilenden başka bir biçimde ortaya çıkıyor. Şeyma Subaşı’nın en beğenilen paylaşımları kızıyla çektiği fotoğraflar, şaşırtıcı ama gerçek! “Annelik mi seksilik mi daha çok tutuyor?” sorusuna cevap net: “Annelik kesinlikle! Kızımla fotoğrafım bütün like’ları topluyor. En çok masum, tatlı fotoğraflarım beğeniliyor.

Melisa Annesi Kadar Mutlu Değil

Şeyma Subaşı, her yerde Melisa’nın ne kadar mutlu ve pozitif enerji saçan bir çocuk olduğunu söylüyor. Like’ları toplamak için de kızından uzakta bile olsa Melisa’yı paylaşıyor. Ama bir sorun var, Melisa annesi kadar eğlenmiyor! Mesela, son çıktıkları tatilde annesine net olarak hoşlanmadığı şeyleri aktarsa da sonuç alamadı.

Dağ tırmanışları, aniden düşülen havuzlar, maymunlar derken eve döndüler. Biz de Melisa’nın çilesi bitti diye düşündük. Ama durum tam tersiymiş!

Önce Topuklu Ayakkabı Sonra Makyaj

Melisa, geçen hafta çocuklar için üretilen topuklu ayakkabılardan giymişti. Annesi de moda için hayli yararlı ama çocuklar için epey zararlı olan bu halini güle oynaya paylaşmıştı! Ama Melisa süslenmenin dozunu artırınca bu kez Şeyma Subaşı bile çileden çıktı.

blank

Melisa dün akşam makyaj yaptığı için annesini çok kızdırmış. Ama hemen “I love you this much” (Seni bu kadar çok seviyorum) yazılı bir ayıcık getirmiş de işler tatlıya bağlanmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz