Hayatının En Zor Dönemini Geçiren Hadise Bu Koşullar Altında Bile Müthiş Bir Başarıya İmza Attı: Yine Zirvede

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Hayatının En Zor Dönemini Geçiren Hadise Bu Koşullar Altında Bile Müthiş Bir Başarıya İmza Attı: Yine Zirvede

Adı yasak aşk dedikodularına karışan Hadise, yaşadığı zor döneme rağmen başarısından ödün vermedi. Başarılı şarkıcı yine bir numara!

Bir Sabah Uyanmış ve Yasak Aşk Dedikodularına Karıştığını Öğrenmişti!

Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Hadise, hakkında çıkan dedikodulara sosyal medya hesapları üzerinden cevap vermişti. ‘Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez.’ şeklinde açıklama yapan güzel şarkıcı, avukatı aracılığıyla hukuki yollara başvurarak kendisine bunu yaşatanlara hesap soracağını söylemişti.

Ebru Gündeş Yıktı!

blank

Yıllarca O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda oturan Hadise ve Ebru Gündeş’in dostluğu da yasak aşk dedikoduları ile birlikte sona erdi. Ebru Gündeş, orataya atılan iddialarla ilgili sessiz kalmayı tercih etti ve hiç bir açıklama yapmadı. Hadise’yi ise esas yıkan, Ebru Gündeş’in sessizliği oldu. Zor gününde dostunu yanında bulamayan Hadise’nin Ebru Gündeş’e kırgınlığı kulislerde çok konuşuldu.

En Büyük Destek Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan geldi

blank

Hakkında çıkan dedidokularla nasıl başedeceğini bilemeyen Hadise’ye en büyük destek Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan geldi. Hadise’nin paylaşımını Instagram hesabında yayınlayan Yıldırım böylece güzeller güzeli sevgilisinin arkasında durduğunu tüm Türkiye’ye göstermiş oldu.

Hediyelerle Moral Verdi!

blank

Kaan Yıldırım’ın sevgilisine destek paylaşımından sonra, moral vermek için oldukça pahalı bir çanta aldığı ve Maldivler’de tatil organize ettiği haberleri kısa sürede yayıldı. Yakışıklı oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

Hadise Zor Günlerde Bile Başarısından Ödün Vermedi!

blank

Güzel Şarkıcı Hadise, yaşadığı tüm zorluklara rağmen aşkına ve işine dört elle sarıldı. Telifmetre resmi verilerine göre Nisan ayında ulusal radyolarda en çok yayınlanan eser Hadise’nin ‘Olsun’ isimli şarkısı oldu. Başarılı şarkıcıyı dik duruşundan ve azminden dolayı tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Benzer Haberler

Melike 29 Nisan 2021

Hadise sana inanıyoruz hep destekçin olucam 🙏🙏

Yorum Yaz