Gerçeği Bir Kişi Daha Öğrendi! Öpüşme İtirafı Ortalığı Karıştırdı: Kardeşlerim’in 6. Bölümünden Yeni Fragman

Beyza S.

ATV

25 Mart 2021

Gerçeği Bir Kişi Daha Öğrendi! Öpüşme İtirafı Ortalığı Karıştırdı: Kardeşlerim’in 6. Bölümünden Yeni Fragman

Yayınlandığı ilk günden beri tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Kardeşim dizisinden yepyeni bir fragman geldi. Son bölümüyle heyecanı doruklarda bırakan Atv’nin fenomen dizisinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

kardeşlerim

Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Yaşanan onlarca talihsizliklerden sonra annelerini ve babalarını kaybeden bu dört kardeşin hikayesini izlediğimiz Kardeşlerim ilk bölümünden beri reyting listelerini altüst ediyor. Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bir hayata şahit olduğumuz Kardeşlerim, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusu sayesinde gittikçe artan bir hayran kitlesine sahip.

kardeşlerim

Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Çoşkun, Yiğit Koçak ve Aylin Akpınar gibi isimlerin olduğu Kardeşlerim, her hafta ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. İzleyiciyle cumartesi akşamlarında buluşan sevilen dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otururken senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstleniyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Kadir’i şok eden gerçek ortaya çıktı. Akif ve Suzan’ı öpüşürken yakalayan Harika’nın tepkisi Suzan’ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındaydı. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunaldı. Aldığı karar ise Akif ile Nebahat’i çok şaşırttı.

kardeşlerim

Şengül’ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat. Asiye ile Doruk okulda beraber şarkı söyleyince Harika iyice çileden çıktı ve Asiye’nin üzerine gitti. Ömer tabii ki duruma tepkisiz kalamadı. Aybike’nin eline Harika ile ilgili bir koz geçti ve bu koz Ömer ile Harika’yı karşı karşıya getirirken, Kadir’in Orhan’dan öğrendiği gerçek şok etkisi yarattı.

Gelecek Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Kardeşlerim’de bu bölümde de sular durulmayacak. Suzan’ın başı iyice derde girecek gibi. Öte yandan aşk üçgenine düşmüş iki kardeşin durumu ne olacak hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz