Gitmesini İstediklerim Ajanstan Ayrılacak: Yeni Patron Ortalığı Karıştırdı! Menajerimi Ara 31. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Gitmesini İstediklerim Ajanstan Ayrılacak: Yeni Patron Ortalığı Karıştırdı! Menajerimi Ara 31. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin fenomen dizisi Menajerimi Ara, kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Her pazar ekranlarda fırtınalar estiren dizi son bölümüyle heyecanı doruklara çıkarmıştı. Sevilen dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

menajerimi ara

Sevilen dizi Menajerimi Ara birbirinden heyecanlı bölümleriyle reyting listelerini darmadağın etmeye devam ediyor. Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle’nin hikayesine ortak olduğumuz Menajerimi Ara, gittikçe büyüyen hayran kitlesiyle Türkiye’nin en sevilen projelerinden biri. Sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşan Dicle’yi neler beklemiyor ki…

menajerimi ara

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş ve Ali Bilgin’in üstlendiği dizisinin senaryosu ise Ekin Atalar’ın kaleminden. Fransız yapımı bir diziden uyarlanan Menajerimi Ara’nın güçlü kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüler, Fatih Artman, Ayşe Nil Şamlıoğlu gibi usta isimler mevcutken Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Yaprak Medine gibi genç yetenekleri de görmek mümkün.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Sırların ortaya dökülmesinden sonra ajans kendi içinde bir dağılma yaşarken, Serkan’ın menajerlere ders vermek için yaptığı hamle dengelerin tamamen değişmesine sebep oldu. Serkan’ın EGO’ya ortak yaptığı Ceyda, ajansa adeta bomba gibi düştü.

blank

Dicle Barış’a ulaşmaya çalıştı ancak Barış hala depresyonda. Yazar Cahide olayı ise Kıraç ve Dicle’yi karşı karşıya getirdi. Beren’in yaptıkları ortaya çıkınca Kıraç’ın tavrı Dicle’yi çok şaşırtırken Beren, yüzleşmek için Dicle’ye gitii. Çınar, oyuncusu Defne Kayalar’ın yaptığı hamle ile zor durumda kaldı.

menajerimi ara

Barış eski evinde bulduğu geçmişe ait bir parçayla silkelenirken Dicle geldi. Dicle ve Barış hiç planlamadıkları sürpriz bir gece geçirdi. Her şeyin üst üste gelmesini kaldıramayan Kıraç’a ise ne olduğu merak konusu.

Yeni Bölüme Bizleri Neler Bekliyor?

Ceyda iyice ortalığı karıştıracak gibi. Barış’ı daha iyi görmek ise içimizi biraz olsun rahatlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz