Uludağ’da Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Bahar Candan Apar Topar İstanbul’a Getirildi: Nihal Candan Detayları Anlattı!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Uludağ’da Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Bahar Candan Apar Topar İstanbul’a Getirildi: Nihal Candan Detayları Anlattı!

TV8’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” isimli moda yarışmasında isimlerini tüm Türkiye’ye duyuran ve her attıkları adımla olay olmayı başaran Nihal Candan ve Bahar Candan hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı! Son zamanlarda aralarının bozuk olduğunu bilinen Candan kardeşlerden Bahar Candan, Uludağ’da arkadaşlarıyla tatil yaparken; Murat ismindeki bir gencin saldırısına uğramış! Sosyal medyadan hiçbir açıklama yapmayan Nihal Candan, Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katılarak son detayları paylaştı.

Bahar Candan

Bahar Candan Herkesi Korkuttu!

blank

Yüzünden yaralanan Bahar Candan; apar topar İstanbul’a getirilip tedavi altına alındı. Yüzüne toplam 10 dikiş atılan Bahar Candan’ın tedavisi özel bir estetik kliniğinde devam ediyor. Bu olayın yayılması ise dün gece Nihal Candan’ın, kardeşi Bahar Candan’la ilgili storyleri sayesinde oldu. “Kadına şiddeta hayır!” mesajları paylaşan Nihal Candan, kardeşinin hasta yatağından bir fotoğrafı; “Merak eden herkese teşekkürler, gerçekten çok kötü bir gece geçirdik ailecek. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle” notuyla birlikte paylaştı.

Nihal Candan Canlı Yayında Anlattı!

Ancak Instagram hesabından olayla ilgili hiçbir açıklama yapmayan Nihal Candan, Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına katılarak Bahar Candan’ın başına gelenleri anlattı ve saldırgandan şikayetçi olduklarını söyledi. Nihal Candan’ın ve Seren Serengil’in anlattıklarına göre; tatil için Uludağ’a giden Bahar Candan, arkadaşlarıyla birlikte partideyken Murat ismindeki biri tarafından önce sözlü tacize uğramış. Murat’ın sözlerine karşılık vermeyen Bahar Candan’a sinirlenen alkollü genç; Bahar’ın telefonunu elinden almış ve kırmış.

Bahar candan

Bahar Candan’ın telefonunu kıran genç, hıncını alamayınca eline ne geldiyse Bahar Candan’a fırlatmaya ve yumruk atmaya başlamış. Etraftaki kişilerin sakinleştiremediği Murat, Bahar’ın yüzünü boydan boya çizmiş. Bu olay üzerine jandarmanın mekana gelmesiyle ortalık yatışmış ve Bahar Candan apar topar İstanbul’a getirilerek; tedavi altına alınmış. Bir estetik kliniğinde yüzüne 10 dikiş atılan güzel fenomenin sağlık durumu iyiymiş.

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Nihal Candan, olay yaşandığı esnada İstanbul’da olduğunu ve olayları detaylı olarak bilmediğini ifade etti. Ancak olayın bir yumruk ya da bir tokat olmadığını, bariz bir şekilde Bahar’ın darp edildiğini anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz