Gerçek Ortaya Çıkınca Elvin Levinler’in Hamaratlık Storysi Dalga Konusu Oldu!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Gerçek Ortaya Çıkınca Elvin Levinler’in Hamaratlık Storysi Dalga Konusu Oldu!

2021 yavaş yavaş yaklaşırken ünlülerden de yılbaşı hazırlık paylaşımları eksik olmuyor. Yılbaşı ağacı paylaşanlar, yeni yıl ortamı hazırlayanlar, daha neler neler… Markalar da Türkiye’nin influencerlarına yılbaşı özel hediyeler göndererek jestlerde bulunuyor. Şimdi yine bununla ilgili bir konu var.

Vanilla Rococo isimli kurabiye markası bir çok ünlüye yılbaşı özel aranjman kurabiyeler gönderdi. Oyuncu Elvin Levinler de bunu kendi yapmış gibi paylaşınca dikkatleri üzerine çekti.

Elvin Levinler

Elvin oyuncu kimliğiyle takipçi toplamıştı. Birçok dizide rol ald. Adından en çok söz ettirdiği dizi de Şafak Sezer’in kızını canlandırdığı “Alemin Kralı” dizisi oldu. Son birkaç yıldır da Youtuber kimliğiyle tanıyoruz onu.

Kişisel yaşamından paylaşımlar yaparken aynı zamanda Hindistan’da bir sosyal sorumluluk projesinde öğrendiği yogayı hayranlarına sunmaya devam ediyor.

Hatta yoga için ayrı açtığı bir Youtube kanalı bile var! Son günlerde de Elidor markasının reklam yüzü olduğu için reklamlarda sıklıkla görüyoruz Elvin’i.

Paylaşımı Dalga Konusu Oldu!

Elvin Levinler’i hatırladıktan sonra olayın iç yüzüne gelelim. Elvin dün Instagram’dan bir story paylaştı. Storyde yukarıda bahsettiğimiz markanın gönderdiği kurabiyeler vardı.

Elvin, “Evde hamarat bir gündü.” yazısıyla şık bir fotoğraf ortamı hazırlayarak bu paylaşımı yaptı.

Bu kurabiye markası birden fazla ünlüye aynı aranjmanı göndermişti. O ünlülerin arasında Hatice Şendil de vardı. Bakın Hatice Hanım bu kurabiyeleri nasıl paylaşmış!

Hatice Şendil ve diğer ünlüler de bu kurabiyeleri paylaşınca akıllarda soru işaretleri uçuşmaya başladı. “Elvin hani kendin evinde yapmıştın?” diyenler çok oldu.

“Bir markanın bir sürü influencer’a gönderdiği ürünleri kendi evinde yapmış gibi paylaşmak bir Elvin Levinler’in aklına gelmiş!” gibi eleştiriler de yağmaya başladı.

Bize Elvin bu paylaşımda espri yapıyor gibi gelse de paylaşım dalga konusu olmaktan geri kalmadı! Keşke markayı da etiketleseydin Elvin espri yaptıysan o zaman anlaşılırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz