Pınar Altuğ’dan Takipçisine Şok Bülent Ersoy Tepkisi: “Bülent Hanımın Ne Yaşadığıyla…”

Aleyna

Haberler

14 Aralık 2020

Pınar Altuğ’dan Takipçisine Şok Bülent Ersoy Tepkisi: “Bülent Hanımın Ne Yaşadığıyla…”

Son dönemlerde SMA hastalığı olan çocuklar için ünlülerden yardım kampanyaları yağıyor. Ünlüler camiasında bir yarış gibi süren bu yardım kampanyalarında bazı çekişmeler de olabiliyor. Bu kampanyalara dahil olan Pınar Altuğ da konuyla ilgili bir eleştiri aldı. Şimdi Pınar Altuğ’un tarafından bakalım olaya!

Tüm Ünlüler Seferber Oldu!

SMA hastalığı olan çocuklar için farkındalık kazandırmak isteyen ünlüler yüksek meblağlara aldıkları ürünleri açık arttırmaya çıkararak satışa sunuyorlar. Elde ettikleri kazancı da hasta çocukların tedavisine bağışlıyorlar.

Şimdiye kadar Bergüzar Korel’in önderliğinde bir bebek için yardım toplandı. Ona Demet Özdemir, Esra Erol, Hatice Şendil gibi isimler de katıldı. Bu konuyu detaylı anlattığımız bir yazımız da var.

Geçenlerde de Pelin Akil Altan da tüm ünlü arkadaşlarını canlı yayına davet ederek SMA hastaları için desteğini sağladı.

Pınar Altuğ da Yardımseverliğiyle Eleştiri Aldı!

Bu yardımsever ünlülerin arasında Pınar Altuğ da varmış. O da kimseye duyurmadan yıllarca yardımını yapmış. Dün de Instagram hesabından bununla ilgili bir post paylaştı.

“Bana hep giymediğim kıyafetlerimi ne yaptığımı soruyorsunuz, @givin.co aracılığıyla SMAlı çocuklar için bağışa dönüşüyor.” diyor Pınar Altuğ. O da bir sayfa aracılığıyla yürütüyormuş yardım kampanyasını.

Ayrıca, kıyafetlerinin satışa açıldığını söylüyor. Hikaye bölümüne de bir link bırakmış, hayranlarını oraya yönlendiriyor.

Bu postu gören bir takipçi de yorum yapıyor. “Yardımsever olmanız mutlu edici. İmkanı olan herkesin örnek alması gereken bir durum. Lakin Bülent Ersoy’un kıyafetleri kürkleri kabul edilmemişti. Sizin kıyafetlerinizin kabulü biraz kişiayrıcalığı ya da reklam mı olduğunu düşünelim.” sözleriyle Bülent Hanım’ın tarafından bakarak eleştiride bulunuyor takipçi.

Pınar Altuğ da “Ben ilk defa bağışlamıyorum uzun zamandır yaptığım bir şey bu. Bülent Hanım’ın ne yaşadığıyla ilgili bilgim yok.” sözleriyle savunmasını yapıyor.

Biz Pınar Hanım’ın böyle bir paylaşımını bile görmedik. Reklamdan ziyade bu bir farkındalık projesi diye düşünüyoruz. Bülent Ersoy’un kıyafetlerinin de neden kabul edilmediği soru işareti olarak kalıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz