Yer Aldığı Projelerle Dikkatleri Üzerine Çeken Melisa Şenolsun Çok İddialı Bir Fotoğraf Paylaştı!

Aleyna

Haberler

13 Aralık 2020

Yer Aldığı Projelerle Dikkatleri Üzerine Çeken Melisa Şenolsun Çok İddialı Bir Fotoğraf Paylaştı!

Güzel ve bir o kadar da yetenekli oyuncu Melisa Şenolsun. Pek çok usta isimle aynı projelerde yer alma şansına sahip olduğu için gerçekten çok şanslı bir oyuncu! Uğur Yücel, Erdal Beşikçioğlu, Çetin Tekindor gibi isimlerle beraber rol almak her genç oyuncuya nasip olacak bir şey değil! Ayrıca izleyiciler de Melisa Şenolsun’u çok beğeniyor ve takip ediyor. Instagram’da oldukça büyük bir hayran kitlesi olan güzel oyuncu, paylaştığı fotoğraflarla da gündeme gelmeyi başarıyor!

En son 2019 yılında, Netflix’te yayınlanan Atiye dizisinde canlandırdığı Cansu ve Elif rolüyle onu ilk defa dijital bir platformda izleme şansına sahip olduk! 2020 yılında ise, Menajerimi Ara isimli dizide; pek çok ünlü oyuncu gibi o da kendisi olarak rol aldı ve 4 bölüm konuk oyuncu olarak dizide kendisini izledik. Tanıdığımız oyuncuların kendilerini oynadıkları bir dizi de ayrı keyif veriyor insana gerçekten!

İlk olarak “Pretty Little Liars” dizisinin uyarlaması olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Hande karakterine rol veren Melisa Şenolsun, ilk başrol deneyimini bu diziyle yaşadı! Reyting kurbanı olan bu diziden sonra fırsat kapıları açıldı güzel oyuncu için! Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Nefes Nefese isimli dizilerde yardımcı karakter ve başrolleri canlandıran Melisa Şenolsun’un ilk beyazperde deneyimi ise 2017 yılında Babam isimli sinema filmiyle gerçekleşti.

Daha sonrasında ise 2019 yılında Güzelliğin Portresi isimli sinema filminde başrol karakter Hilal isimli bir kızı canlandırdı! Henüz 24 yaşında olmasına rağmen pek çok yapımda rol almış olan Melisa Şenolsun, her yapımda daha da deneyim kazandığını görüyoruz! Yakın zaman önce Samsung’un reklam yüzü de olan güzel oyuncu, reklamlara da çok yakışıyor!

Cesur Poz!

Melisa Şenolsun, bugünlerde sevgilisi Umut Evirgen’le birlikte Assos’ta doğayla iç içe bir hayat sürüyor. Bu hayatını da sık sık Instagram’da paylaşıyor. Bugün paylaştığı cesur poz ise takipçilerinden tam not almayı başardı!

Yeşilliğin içinde derin göğüs dekolteli bir poz veren Melisa Şenolsun, bu fotoğrafı takipçileriyle paylaştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz