Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven İle İddiaya Girdi: Birer Tane Araba Alacak!

Tvyayinakisi.com

Haberler

13 Aralık 2020

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven İle İddiaya Girdi: Birer Tane Araba Alacak!

Acun Ilıcalı uzun zamandır yeni projesi, digital platform Exxen için mesai harcıyor. Geçtiğimiz günlerde 900.000.000 TL bütçeyle çekimlerini sürdüklerini açıklayan Ilıcalı projesinin oldukça ses getirmesini umuyor.

Acun Ilıcalı Exxen için çok önemli isimlerle anlaştı. Özellikle Youtube camiasındaki popüler hemen hemen her isim Exxen’de kendisine yer bulacak. Bu isimlerden son günlerde gündemde olan ikili ise Reynmen ve Berkcan Güven.

Berkcan Güven ve Reynmen Exxen için bir program hazırlıyorlar. Programın içeriği henüz bilinmese de ikilinin bir eğlence programı için çalıştıkları tahmin ediliyor. İkili Exxen’de yapacakları program ile alakalı birkaç gündür paylaşımda bulunuyorlardı.

Bugün ise gündeme bomba gibi düşecek bir haber geldi. Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile müthiş bir iddiaya girdi. Eğer ikilinin projesi Exxen’de en çok izlenilen program olursa Ilıcalı başarılı Youtuber’lara birer tane araba hediye edecek. Tam tersi durumda ise Reynmen ve Berkcan Güven, Acun Ilıcalı’ya bir araba alacaklar.

Şahsi kanaatimiz bu iddia Acun Ilıcalı’yı pek yormaz fakat ikili iddiayı kaybederse Acun Ilıcalı’nın insafına kalacaklar gibi görünüyor. İşte iddianın detaylarının konuşulduğu o eğleceli anlar;

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz