Ender’den Sonra Eda Ece’nin Yasak Elma Dizisindeki Karakteri Yıldız’ın Tarzını Yorumluyoruz

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Ender’den Sonra Eda Ece’nin Yasak Elma Dizisindeki Karakteri Yıldız’ın Tarzını Yorumluyoruz

Fox Tv’de ekranlara gelen Yasak Elma, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri. Reyting listelerini altüst eden dizi fenomen karakterleriyle sosyal medyayı sallıyor. Güçlü kadın karakterleri ile ilgi çeken Ender (Şevval Sam), Yıldız (Eda Ece), Şahika (Nesrin Cavadzade) ve Cansu (Nilperi Şahinkaya) başarılı stilleriyle de dikkat çekiyor. Yasak Elma’nın kadın karakterlerinin dizi stilini incelediğimiz serimize Yıldız ile devam ediyoruz.

Bu İşi Gün Geçtikçe Daha İyi Öğreniyor

yasak elma yıldız

Eda Ece’nin hayat verdiği dizinin ikonik karakterlerinden Yıldız Argun’un stili de oturmaya başladı. İlk başta daha iddiasız seçimlerle gördüğümüz Yıldız, evin hanımı olmaya başladıkça stili de evrimleşmeye başladı. Yer yer tıpkı Ender gibi iddialı ve cesur seçimler yapan Yıldız’ın imajı Ender’e göre çok daha romantik.

Enerjik Günlük Kombinler

yasak elma yıldız

Yıldız’ı özel günlerde daha feminen ve çarpıcı görsek de güzel karakterimizin günlük stili çok daha enerjik ve dinamik kombinlerden oluşuyor. Modern ve genç ruhunu kombinlerine yansıtan Yıldız, günlük kombinlerinde dahi çok şık.

Özel Günlerde Yıldız Gibi Parlıyor

yasak elma yıldız

Günlük seçimlerinde daha romantik seçimler yapan Yıldız’ı özel günlerde çarpıcı görüyoruz. Böyle günlerde feminen seçimler yapan Yıldız, dekolte kullanmayı çok seviyor. Romantik ve genç ruhundan çıkıp farklı bir kadına dönüşen Yıldız’a ne giyse yakışıyor.

Blok Renkler Modern Seçimler

yasak elma yıldız

Yıldız, genç ve dinamik ruhunu yansıtan iki renk bloklarından oluşmuş parçaları da kullanmayı çok seviyor. Bazen siyah-beyaz bazen Yeşil-mavi gibi renkleri kullanan güzel oyuncuya bu modeller modern bir hava katıyor.

Yıldız’ın Stilinde Ender’den Esintiler

yasak elma yıldız

Ender’in aksine ceketlerde daha enerjik renkler kullanan Yıldız, kombininin genelinde genç ve dinamik ruhu sürdürmeye devam ediyor. Yıldız’ın tıpkı ender gibi ceketini omzuna atması ise güç savaşının nasıl stile de yansıdığının adeta kanıtı.

Takılar Her Daim Kurtarıcı

yasak elma yıldız

Daha sade kombinlerde ise Yıldız genç enerjisini takı kullanarak yansıtıyor. Takıların gücü ile bambaşka bir havaya bürünen kombinler Yıldız için de büyük bir kurtarıcı.

Yıldız’ın İmza Görünümü: Ekoseler

yasak elma yıldız

Ender’i en iyi anlatan leopar deseni ise Yıldız’ı da en iyi anlatan şüphesiz ekose. Hem geleneksel bir tarafı olan hem de kolej stilini anımsatan ekose Yıldız’ın genç ruhuna en uyumlu desenlerden.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz