Eda Taşpınar’dan Çarpıcı Pozlar! Ünlü İsim Meksika’yı İşte Bu Fotoğraflarla Salladı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Eda Taşpınar’dan Çarpıcı Pozlar! Ünlü İsim Meksika’yı İşte Bu Fotoğraflarla Salladı

Türkiye’nin en ünlü kadınlarından biri Eda Taşpınar, her yaptığıyla olay oluyor. Uzun süredir Meksika-Tulum’da tatilde olan yıldız güzel, kameralara verdiği pozlarla sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Eda Taşpınar bir zamanlar ekranlarda fırtınalar estiriyordu. Şimdilerde her yaptığıyla magazin gündeminde kendine yer bulan fenomen isim, Meksika tatilini uzattı. Olay tatilden Instagram’da sık sık fotoğraflar paylaşan Taşpınar, verdiği her pozla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

“Sadece Orada Dur, Zaten Umurumda Değil”

Fit fiziği ve bronz teniyle dikkat çeken Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde bu fotoğrafını paylaştı. Mayokinisiyle yerde verdiği pozun altına İngilizce olarak, “Sadece orada dur, zaten umurumda değil” notunu yazan ünlü güzel, sosyal medyada büyük olay yarattı.

Instagram’da 597 bin takipçisi olan sosyetik güzel, bu paylaşımıyla binlerce yorum ve beğeni aldı. Tatilinden sık sık fotoğraflar paylaşan Eda Taşpınar’ın verdiği her poz Meksika’yı ateşe veriyor.

Dedesi İlk Türk Heykelcisi ve Atatürk’ün Heykeltıraşı Kenan Yontun

1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğumlu olan Eda Taşpınae’ın çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleşten ünlü güzel, Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye geldi ve Robert Koleji’nde eğitimine devam etti. Son senesinde buradan ayrılan Taşpınar, London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda üzerine eğitimi aldı.

Londra’da Central School of St. Martins’de okurken Armani, Vivienne Westwood, Stella McCartney ve Maxmara gibi dünyaca ünlü markalarla çalışan Eda Taşpınar, moda haftalarında da yer aldı. 2012 yılında kendi şirketini kuran sosyetik güzel, kendi adını taşıyan markası altında güneş yağları, atkuyruğu bitkisi şampuanı ve vücut şampuanı, doğal at kılı fırçası gibi kozmetik ürünleri piyasaya sürdü. Kendi ürünlerini üretip satan Taşpınar ürünleri ile yankı uyandırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz