Göğüs Dikleştirme Operasyonu Yaptırmıştı! İşte Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’in Son Hali

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Göğüs Dikleştirme Operasyonu Yaptırmıştı! İşte Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’in Son Hali

Ünlü influencer Gamze Erçel, rutin instagram paylaşımları ile takipçilerini büyülemeye devam ediyor. Her sabah “Günaydın” paylaşımları ile başlayıp “İyi geceler” paylaşımları ile son bulan bu ritüelde, Gamze Erçel’in kendi fotoğraflarını paylaştığı anlar, en çok ilgi gören kısımlar oluyor. Güzellikleri ile göz kamaştıran Erçel Kardeşler’in adı magazin gündeminden hiç düşmüyor. Kah aşkları, kah astetikleri, kah tatilleri ile anılan Erçel kardeşler, adeta gündemi belirliyor.

Oyunculuğu da Denemiş

Hande Erçel’in oyuncu, Gamze Erçel’in ise influencer oluşu akıllara hep “Neden o da oyunculuk yapmıyor” sorusunu getirse de Erçel kardeşler mesleklerinden oldukça memnun görünüyorlar. Tabi bu körü körüne bir memnuniyet değil. Erçel kardeşlerin Gamzesi’de bir zamanlar oyunculuğu denemiş. Ancak çok zorlanan güzelimiz, bunun kendisine göre olmadığını anlamış.

blank

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Gamze Erçel, kariyerini başka bir dalda yönlendirmeye karar vermiş. Bu kararın ardından ilk olarak oyunculuğu denemiş. Hande Erçel’in menajerinin teklifiyle Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı projede yer alan Gamze Erçel’e set temposu ağır gelmiş.

Influencer Olunca Estetiğe Yöneldi

blank

Kariyerini influencer olarak şekillendiren Gamze Erçel, stiline, görünüşüne ve sağlığına daha çok dikkat etmeye başladı. Hatta bu uğurda neşer altına bile yattı! Geçtiğimiz aylarda göğüs dikleştirme ameliyatı geçiren Gamze Erçel, bir çocuk doğurmuş olmasına rağmen orantılı vücudu ve fit görüntüsüyle her daim göz kamaştırıyor.

Gamze Erçel de Çok Değişti!

blank

Erçel Kardeşlerin tek estetik yaptıranı Gamze değil tabi. Hande Erçel’in de meşhur olduğu günden bu yana bişekomi, çene ve dudak dolgusu gibi operasyonlar geçirdiği iddia ediliyor. Güzel oyuncunun eski ve yeni fotoğrafları arasındaki fark, bu iddiaları doğruluyor.

blank

Gamze Erçel’in güzelliği son olarak kardeşi ile birlikte Bodrum’da gerçekleştirdiği bir dergi çekiminde dikkatleri çekti. Ailecek hem iş hem tatil için Bodrum’a giden Erçel kardeşler, ringoya binerek çocuklar gibi eğlendi. O sırada çekilen fotoğraflar ise güzelliklerini gözler önüne serdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz