Gönül Dağı’nın Başrolü Gülsim Ali Hem 4 Dil Biliyormuş Hem de Güzelliği Bulgaristan’da Tescillenmiş

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Gönül Dağı’nın Başrolü Gülsim Ali Hem 4 Dil Biliyormuş Hem de Güzelliği Bulgaristan’da Tescillenmiş

TRT’nin sevilen dizisi, bir Anadolu masalı Gönül Dağı, ilk bölümünden itibaren izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılan dizinin esas kızı Gülsim Ali, kusursuz güzelliği ve yeteneğiyle kısa sürede tüm izleyenlerin gönlünde taht kurmayı başardı.

Zorluklara rağmen hayallerinin peşinden koşan üç kuzenin hikayesini anlatan Gönül Dağı, sıcacık bozkır dizisi. Unutulmayan çocukluk aşklarının, sıcakkanlı Anadolu insanlarının ve samimi küçük kasabaların öyküsünün işlendiği dizinin başrollerinde Gülsim Ali ve Berk Atan yer alıyor.

Duru Güzellik, Saf Yetenek

Taner’in (Berk Atan) unutamadığı aşkı, mühendis Dilek’e hayat veren Gülsim Ali, sade güzelliği ve oyunculuğuyla herkesin kalbini kazanıyor. Jennifer Lawrence’a benzerliğiyle gündem olan Gülsim Ali, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Hem eğitimiyle hem de güzelliğiyle göz dolduran genç oyuncunun kariyer yolculuğuna gelin beraber göz atalım.

Bulgaristan’da Doğan Bir Türk Kızı

Gülsim Ali, 18 Kasım 1992’de Bulgaristan’da dünyaya geldi. Aslan Türk asıllı olan güzel oyuncu, tescilli güzellerden. Bulgaristan’da düzenlenen Super Model Yarışması’nda Ford Model seçilen Gülsim, Türk dizilerini izlerken oyuncu olmaya karar verip hızla ekranlara adım attı. Günün birinde yaptığı işle anılmak ve zirveye çıkmak isteyen güzel oyuncuya, bizim güvenimiz tam.

Adeta Bir Yetenek Timsali

Gülsim Ali’nin oyunculuktaki yeteneği aşikar. Bunun yanında yıllarca profesyonel dans eğitimi alan güzel yıldız, dans etmeyi çok seviyor. Ayrıca çok iyi derecede İngilizce, Bulgarca, Türkçe ve Japonca bilen Gülsim Ali’de anlayacağınız yok yok!

Konuk Oyunculuktan Başrollere

Başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar ile oyunculuğa başlayan Gülsim, sektörde dikkat çekmeye başladı. Konuk oyunculuk deneyiminden sonra Seddülbahir 32 Saat dizisinde başrol karakteri canlandıran güzel oyuncu, bu işin hakkını fazlasıyla verdi. Seddülbahir 32 Saat dizisinden sonra Hanım Köylü dizisinde de başrolü kapan güzel yıldız, artık yeteneğini herkese kanıtlamıştı.

Fenomen Dizilerde Olağanüstü Performans

Tahmin edebileceğiniz gibi tarihi dizilerde oynamak nispeten zor olabiliyor. Ancak Gülsim Ali, TRT’nin en çok izlenen tarihi dizileri Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamid’de de başarılı bir performans sergiledi. Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan’a, Payitaht Abdülhamid’de Gülcemal’e hayat veren güzel oyuncu, doğrusu tarihi dizilere çok yakışıyor.

Anadolu’da Başarılı ve Güçlü Bir Mühendis

Klişe aşk hikayelerinden, güzel ama güçsüz kadın karakterlerden sıkıldığımızda karşımıza çıkan Gönül Dağı’nın yeri gerçekten özel. Hem güzel hem de eğitimli ve güçlü bir mühendisi canlandıran Gülsim Ali’ye başarılar diliyoruz. Hikayesiyle fark yaratan Gönül Dağı dizisinin ekibini de buradan tebrik ederiz. Böyle yapımları daha fazla izlemek dileğiyle.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz