Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Geçmişe Yolculuk: Eski Fotoğraflarını Paylaştı Hatta Çocukluğunu Bile Gördük!

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan Geçmişe Yolculuk: Eski Fotoğraflarını Paylaştı Hatta Çocukluğunu Bile Gördük!

Alişan’ın eşi Buse Varol dün Instagram hesabında eskilere gitti ve mazideki fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı! Geçmişten günümüze güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Buse Varol hatta anneliğin getirdikleriyle daha da güzelleşmiş!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Bildiğiniz gibi Buse Varol geçtiğimiz haftalarda ikinci çocuğu Eliz’i kucağına aldı. Eliz’in gelişi Tektaş ailesinde coşkuyla kutlanmaya devam ederken; Alişan ve Buse Varol, Eliz’e alışmaya çalışıyor. Çiftimizin büyük oğlu Burak da hem abi olmaya hem de anne ve baba ilgisinin kardeşi Eliz’e kaymasına alışıyor.

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesinde Neşeli Günler!

Hatta Buse Varol, dün Eliz’i “Oryantal Ninni” ile uyutmaya çalışmış! Hem dans eden hem de kızı Eliz’i uyutmaya çalışan Buse Varol’un bu komik hallerini eşi Alişan Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Buse Varol ve Alişan

Tabii Tektaş ailesi sadece Eliz’le ilgilenmiyor, Buse Varol Eliz’i uyutmaya çalışırken; Alişan’da Burak’la birlikte önce bahçede top oynadı. Ardından da Alişan’ın efsane dizisi “Cennet Mahallesi” müziğiyle oğluyla boyama yaptı. Ancak Burak, boyalarla cebelleşirken babası Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın için video çekmeyi ihmal etmedi. Anlaşılan Burak, Demet Akalın’ı çok seviyormuş fakat Okan Kurt’la yıldızları pek barışmamış! Bu arada detaylar için:

Geçmişe Yolculuk!

Tektaş ailesinde koşturmacalı ve neşeli günler devam ederken, Buse Varol her ne kadar iki çocuğuyla uğraşırken yorgun düşse de Instagram takipçilerini ilgisiz ve storysiz asla bırakmıyor! Her fırsatta hayatındaki detayları paylaşmaya devam eden güzel oyuncu; dün akşam arşivdeki fotoğraflara daldı ve bizleri de geçmişe götürdü!

Buse Varol

Pek çok tatil fotoğrafını takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, hem geçmişi andı hem de bizleri yıllar öncesindeki Buse Varol’la tanıştırdı. Hatta güzel oyuncunun çocukluk fotoğrafını bile gördük!

Buse Varol

Maldivler mi? Ah ne güzel olurdu şimdi…

Buse Varol

Anlaşılan Buse Varol evlenmeden önce yeni yerler görmeyi çok seviyormuş!

Buse Varol

İşte minik Buse Varol! Acaba Eliz büyüdüğünde annesine benzeyecek mi?

Buse Varol
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz