Türkücü Ceylan’ın 2021 İmajı Sosyal Medya Kullanıcılarını Şaşırttı: Gülşen mi, Ceylan mı? Görenler Tanıyamadı!

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Türkücü Ceylan’ın 2021 İmajı Sosyal Medya Kullanıcılarını Şaşırttı: Gülşen mi, Ceylan mı? Görenler Tanıyamadı!

Ünlü türkücü Ceylan’ın son değişimi Instagram kullanıcılarını çok şaşırttı! Her yıl biraz daha değişen Ceylan’ın son hali güzel şarkıcı Gülşen’e benzetildi. Hatta görenler Ceylan’ı Gülşen sandı.

Ceylan Avcı

46 yaşındaki Ceylan, uzun yıllardır farklı tarzlarda sevenlerinin karşısına çıkıyor. Her sene biraz daha tarzını ve imajını değiştiren güzel türkücü, kendisinde değişiklikler yapmayı oldukça seviyor. Fakat Ceylan’ın yeni imajı takipçilerinde şok etkisi yaratmayı başardı!

Ceylan Avcı

Güzel türkücünün gerçek adı Ceylan Avcı. Fakat soyadını kullanmıyor, bu yüzden hepimiz onu sadece Ceylan olarak tanıyoruz. Küçük yaşlardan beri şarkıcılık yapmaya başlayan güzel türkücünün babası da düğünlerde ve sahnelerde saz çalıyormuş. Aslında Ceylan’ın da şarkı söylemeye başlaması babasıyla birlikte düğünlere gitmesiyle başlamış.

Ceylan Avcı

“Küçük Ceylan”

Bir dönem ailesiyle Almanya’da yaşayan Ceylan, Türkiye’ye döndüklerinde henüz 10 yaşındayken ilk albümünü çıkarttı. Çocuk yaşta albüm çıkarttığı için herkes tarafından “Küçük Ceylan” olarak tanınmaya başladı.

Ceylan Avcı

Küçük Ceylan henüz 12 yaşındayken “Seni Sevmeyen Ölsün” isimli bir albüm daha çıkarttı ve 1986 yılında Ceylan’ın bu albümü tam 1 milyon 300 bin adet satarak rekor kırdı! Türkiye’nin o dönemki nüfusunun 50 milyon olduğunu düşünürsek; oldukça yüksek bir satış!

Ceylan Avcı

1991 – 2012 tarihleri arasında tam 4 kere evlenen Ceylan’ın hiçbir evliliğinde yüzü gülmedi ve bütün eşlerinden ayrılmak zorunda kaldı. Ancak kariyerinde oldukça güzel zamanlar yaşayan Ceylan tam 31 tane albüme imza attı, 20’den fazla filmde ise başrol oynadı. Güzel türkücü son dönemlerde eski popülerliğini kaybetmiş olsa da; güzel sesiyle ve sık sık değiştirdiği imajıyla magazincilerin yakın markajdan takip ettiği isimlerden biri.

Özellikle de her yıl kendisini daha da değiştiren Ceylan’ın son hali, ünlü popçu Gülşen’e çok benzetildi!

Ceylan mı, Gülşen mi?

Instagram’da aktif olan güzel türkücü, 2021 yılına hızlı bir giriş yaptı! Özellikle saçlarını griye boyatan Ceylan’ın bu değişimi herkesi oldukça şaşırttı. Hatta pek çok sosyal medya kullanıcısı Ceylan’ın yeni tarzını Gülşen’e çok benzetti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz