Milyarder Sevgilisini Dünyanın En’i İlan Eden Şeyma Subaşı Yine Takipçisiyle Laf Dalaşına Girdi: “Ve En Zengin”

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Milyarder Sevgilisini Dünyanın En’i İlan Eden Şeyma Subaşı Yine Takipçisiyle Laf Dalaşına Girdi: “Ve En Zengin”

Hayatını daimi olarak tatil modunda yaşayan Şeyma Subaşı, dün yeni sevgili Meedo ile birlikte sarmaş dolaş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Fakat fotoğraf paylaşırken Meedo ile “En” çift olduklarını cümle aleme duyurmak isteyen Şeyma, gün sonunda yine bir takipçisiyle laf dalaşına girdi!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Eski Şeyma Geri Döndü!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra hızla düşüşe geçen Şeyma Subaşı, yeni milyarder sevgili Meedo ile ilişki yaşamaya başlayınca eski şaşalı günlerine geri dönmüş ve lüks hayatını Instagram hesabında paylaşmaya yeniden başlamıştı.

Şeyma Subaşı

“Başlamıştı” diyorum çünkü bundan birkaç ay önce Instagram storylerde açıklama yapan Şeyma; “Eskisi gibi lüks kıyafetler ya da pahalı parçalar paylaşmayacağım. Instagram için uğraşmak istemiyorum, anı yaşamak daha cazip geliyor!” diyerek; takipçilerine “değiştim” mesajı verdi. Ancak Şeyma Subaşı’nın bu değişimi yeni milyarder sevgilisiyle tanışana kadar sürdü.

şeyma subaşı

Meedo ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra milyon TL’lik estetikler yaptıran, servet değerindeki takı ve çantalarını her fırsatta gözümüze sokan; hatta Meedo’nun lüks araçlarıyla sık sık poz veren ve “Hava atmıyorum sadece kanatlarımı gösteriyorum!” açıklamasıyla herkesi dumur eden Şeyma Subaşı, kısa sürede fabrika ayarlarına geri döndü.

Şeyma Subaşı

Takipçisiyle Laf Dalaşına Girdi!

Her gün partilemeye devam eden Şeyma Subaşı; her fırsatta sevgilisi Meedo’ya aşkını haykırmayı da ihmal etmiyor. Instagram hesabından sık sık sevgilisiyle sarmaş dolaş pozlar paylaşan Şeyma; dün Meedo’yla birlikte kendilerini dünyanın “En” çifti ilan etti!

Sevgilisinin yatında sarılmalı ve bol öpücüklü pozlar veren Şeyma; paylaştığı fotoğrafların altında Meedo’yu övmeyi ihmal etmedi: “Sen ve ben. Sana aşırı düşkünüm… En akıllı, en komik, en neşeli, en cömert, en nazik, en tatlı, en havalı Meedo benim Meedo’m!

Tabii Şeyma Subaşı’nın haterları da yine iş başındaydı. Şeyma’nın sevgilisine methiyeler düzdüğü bu gönderiye gelen bir yorum, güzel fenomenimizi biraz kızdırmış!

blank

Şeyma’nın sevgilisini överken önemli bir “en” özelliğini unuttuğunu düşünen takipçisi; fotoğrafın altına “Ve en zengini” diyerek bir ekleme yaptı. Şeyma’dan yanıt gecikmedi: “Aynen, onu siz tamamlarsınız diye yazmamıştım!”

blank
Benzer Haberler

Mustafa 28 Şubat 2021

Zenginin malı fakirin dinili yorar görgüsüz olmak böyle bir şey herkes onu öğrendi hanfendi de kendini gösterdi💁‍♂️

Yorum Yaz