Gözlerinden Kalp Çıkıyor! Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu Çiftinden Sıcacık Bir Paylaşım Geldi

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Gözlerinden Kalp Çıkıyor! Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu Çiftinden Sıcacık Bir Paylaşım Geldi

Ünlü oyuncular Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu aşklarına doludizgin devam ediyor. Özge Gürel’in sevgilisini öpücüklere boğduğu son paylaşımı sosyal medyada olay yarattı.

Ünlü oyuncu çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu herkesi imrendiren bir aşk yaşıyor. 2015 yılının en sevilen romantik komedi dizilerinden Kiraz Mevsimi’nin setinde tanışan ikili o dönemden beri beraber. Televizyon camiasında pek rastlanmayan bir şekilde “set aşkını” dizi bittikten sonra da sürdürebilen çift herkesi şaşırttı. Uyumları, aşk taşan halleri ve birbirlerine olan bağlılıklarıyla dikkat çeken çift mutluluklarıyla parmak ısırtıyor.

Sosyal Medyayı Yıktılar!

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti sosyal medya paylaşımlarıyla da her daim dikkati çekmeyi başarıyor. Son olarak sevgilisini öperken bir video paylaşan Özge Gürel’in gözlerinden adeta kalpler çıkıyor! Bu aşk dolu videoyu görmek size de iyi gelecektir.

Özge Gürel’in aşk dolu bakışlarından mavi kelebek ve kalp emojilerini göremiyoruz bile! Gürel, aşkını “Etrafımda “100 tane kelebekle geziyor gibi hissediyorum kendimi” diye anlatmıştı. Bunca zaman sonra kelebeklerin hala etrafta olduğunu vurguladığı bu video çiftin hayranlarını mest etti.

Gerçek Aşk Bu Olsa Gerek!

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel

Ünlü çift her fırsatta birbirlerine olan sevgilerini göstermekle kalmıyor, röportajlarda da aralarındaki bağı ballandıra ballandıra anlatıyor. Çift, her şeyden önce çok eğlendiklerini ve ortak bir dil kurduklarını yineliyor.

Oyuncu çift birbirlerini işlerinde de desteklemeyi ihmal etmiyor. Özge Gürel, “Sette olup bölümü izleyemediğimde bile Serkan mutlaka izler ve yorum yapar” diyor. Serkan Çayoğlu da her fırsatta birbirlerine iyi geldiklerini ve bambaşka bir güven duygusu yaşadığını anlatıyor. Aşkın yaratabileceği bunlardan daha güzel ne var zaten?

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel

Umarız, bu güzel çiftin mutluluğu ve aralarındaki bağ kat kat artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz