Eda Ece Sette Çok Sıkıldı Ama Hayranlarını Kahkahaya Boğdu: “Spoiler olmasın…”

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Eda Ece Sette Çok Sıkıldı Ama Hayranlarını Kahkahaya Boğdu: “Spoiler olmasın…”

Ünlü oyuncu Eda Ece’yi uzayan çekimler çok yordu. Sette sıkıldığı anları Instagram’dan paylaşan Ece, takipçilerini gülmekten kırdı geçirdi.

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece uzayan çekim saatlerinden şikayet etmek yerine yeni bir yol buldu. Set ekibi ve oyuncu arkadaşlarını da dahil ederek ve Instagram’daki filtreleri kullanarak Onstagram’da storyler atan Ece, takipçilerini kahkahaya boğdu.

“Spoiler olmasın…”

Eda Ece

Eda Ece’nin çok sıkıldığı her halinden belli olsa da her şeye rağmen Yasak Elma setinin neşe kaynağı o! Set ekibiyle atışan Ece’nin videosunda senaryo da görününce “Spoiler olmasın” diye kağıtları hemen saklaması gözlerden kaçmadı!

Her Renkten Bir Eda Ece!

Eda Ece

Eda Ece’yi set ortamını görüntülemek de kesmedi! Ünlü oyuncu çeşit çeşit Instagram filtrelerini üzerinde deneyerek takipçilerini kahkahaya boğdu.

Eda Ece’nin hayvan sevgisini bilmeyen yok! Geçtiğimiz hafta da sette buldukları bir köpeği rol arkadaşı Şevval Sam’la birlikte sahiplendirmek için Instagram’dan çağrı yapmışlardı. Ünlü oyuncu bu kez de makara yaparken araya hayvanlarla ilgili bir şey sıkıştırmayı ihmal etmedi.

Eda Ece’nin kendine hayran kaldığı anlar da kameraya böyle yansıdı. Ne dersiniz, Eda Ece gerçekten de mistik bir dizide oynamalı mı? Herhalde orada da yine komik bir hava estirmeyi başarır!

Eminiz, daha önce Eda Ece’yi bu halde gören olmadı!

Setin En Büyük Eğlence Kaynağı!

Eda Ece

Eda Ece, dizideki Yıldız karakterine kattığı komedi unsurlarıyla dikkat çekiyor. Herhalde entrika ve dram dolu, herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı bir dizide bu kadar “gayrıciddi” bir ana karakter olmamıştır! Eda Ece’nin diziye kattığı komedi unsuru, gerçek hayatında da eğlenceli bir insan olmasından ileri geliyor. Set ekibinin gönlüne taht kuran Eda Ece, rol arkadaşları Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam’la da ömürlük bir dostluğun temellerini yine bu eğlenceli tarafının da katkısıyla attı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz