Bergüzar Korel’in Instagram’da Yaptığı Paylaşım İçimizi Isıttı: “Açtık Kollarımızı…”

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Bergüzar Korel’in Instagram’da Yaptığı Paylaşım İçimizi Isıttı: “Açtık Kollarımızı…”

Türk televizyon camiasında en sevilen çiftlerden biri şüphesiz Bergüzar Korel ve Halit Ergenç! Yıllardır magazin olaylarından uzak, aşk ve huzur dolu çekirdek aileleriyle mutluluk pozları veriyorlar! Tabii geçtiğimiz Mart ayında bu çekirdek aile biraz daha büyüdü!

Mart Ayında İkinci Çocuklarını Kucaklarına Aldılar!

2009 yılında nikah masasına oturan Bergüzel Korel ve Halit Ergenç çifti, 2010 yılında Ali ismini verdikleri çocuklarıyla ailelerini genişletmişlerdi. Çocukları Ali’den sonra, çocuklarını büyütmeye ve kariyerlerine devam eden çift, pek çok farklı yapımda bazen beraber bazen de bireysel olarak rol aldılar.

Geçtiğimiz Mart ayında ise, ikinci çocuklarını kucağına alan çiftin yine oğlu oldu! Han ismini verdikleri oğullarıyla dört kişilik bir çekirdek aile oldular! Bergüzar Korel’in bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşım ise yürekleri ısıtacak cinsten. Evlerindeki yılbaşı ağacına düşmeyen var mı? Aşşırı kıskandım!

Hamilelik Kilolarını İlk O Haber Yaptı!

Instagram’da yaptığı paylaşımlarla ünlü fotoğrafçılara taş çıkartan Bergüzar Korel, takipçileriyle paylaşım yapmayı çok seviyor! Hatta hatırlayanlar olacaktır illa, ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getirdikten 4 ay sonra Temmuz ayında ailecek tekne tatillerinden bikinili pozlar paylaşarak; paparazilerin kendisini yakalamasını beklemeden hamilelik kilolarını afişe etmiş ve magazin diliyle bir taşlama yapmıştı!

Bu taşlamayı yaptığı kişiler ise tabii ki paparaziler! Hatta “Sizi yormak istemedim” diyerek amacını belli etmişti. Bedeniyle barışık olduğunu görüyoruz Bergüzar Korel’in. Sosyal medyada ünlülerin Photoshopsuz fotoğraf paylaşmadığı şu zamanlarda “Bedenini sev, gerçek kadın bedeni bu!” mesajını vermek isteyen Bergüzar Korel, bu paylaşımıyla çok konuşuldu!

Yılbaşı Temalı Paylaşım!

Az önce Bergüzar Korel için, Instagram paylaşımlarıyla ünlü fotoğrafçılara taş çıkarıyor demiştim. Şimdi bana hak vereceksiniz.

2020’nin yavaş yavaş geldiğimiz bugünlerde, ünlü simalardan tek tek yılbaşı temalı fotoğraflar gelmeye başladı bile! Ama Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin yılbaşı ağacını geçebilecek bir yılbaşı paylaşımı geleceğini hiç sanmıyorum!

Ailesiyle birlikte 2021’e kollarını açan Bergüzar Korel’in paylaşımıyla yumuşacık olduk! Yılbaşı ağacına inanılmaz düştüm. Benim için bundan daha iyisi gelmez bu sene!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz