Magazin Gurusu Bilal Özcan, Seda Sayan’ın İbo Show’a Katılmama Sebebini Açıkladı!

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Magazin Gurusu Bilal Özcan, Seda Sayan’ın İbo Show’a Katılmama Sebebini Açıkladı!

Ünlü gazeteci Bilal Özcan’ı hepimiz tanıyoruz ve haberlerini de takip ediyoruz. Magazin dünyasının nabzını Bilal Özcan tutuyor dememiz sanırım çok da yanlış olmaz! Hem Instagram üzerinden hem de kendi web sitesinden magazin gündemini belirleyen haberler yapıyor Bilal Bey!

Bilal Özcan

Instagram’da takipçileriyle gündem haberlerini paylaşmasının yanı sıra, story bölümünden soru cevaplar da yapmayı ihmal etmiyor Bilal Bey! Geçtiğimiz gün takipçilerinden gelen soru ise Seda Sayan ve geçtiğimiz günlerde, yıllar sonra tekrardan televizyon ekranlarına dönen İbrahim Tatlıses’in İbo Show’uyla alakalıydı!

“Neden konuşmuyorlar?” Sorusu!

Takipçisinden “Seda Sayan ve İbrahim Tatlıses neden konuşmuyor?” sorusu alan Bilal Özcan yanıt olarak “İbrahim Tatlıses’te Seda Sayan’da birbirini sever ve sayar ancak ünlüler arasında bu tip dedikodular magazinciler tarafından ara sıra çıkabiliyor” yanıtını verdi storysinde.

Seda Sayan’dan Yanıt Gecikmedi!

Seda Sayan ve İbrahim Tatlıses

Bu haber Seda Sayan’ın kulağına gidince, Bilal Özcan’a açıklama yapma gereği duymuş güzel şarkıcı: “Olur mu öyle şey, benim İbrahim Tatlıses’le hiçbir zaman sorunum olmadı olamaz da. Çok da severim, dualarım da onunla. Programına katılamama nedenimi İbrahim Tatlıses çok iyi biliyor. Benim astımım var, stüdyo ortamlarına girmem yasak. O yüzden gelen bütün televizyon projelerini geri çeviriyorum, kabul etmiyorum. Diyeceksin ki ‘Milli Piyango’yu nasıl sunuyorsun?’ Milli Piyango’ya saç, makyaj, giyim, kuşam evde hazırlanıyorum. Sunup çıkmam hepsi 6 dakika sürüyor. Kısa olduğu için onu kabul ettim. Benim durumumu İbrahim de biliyor, Polat Yağcı da biliyor. Ben riskli gruptayım Bilalciğim, yoksa dargınlık filan asla söz konusu değil.” açıklamasıyla İbrahim Tatlıses ile arasında bir husumet olmadığını belirtmiş oldu!

Seda Sayan Milli Piyango’yu Sunuyor!

Seda Sayan Milli Piyango

Şu sıralar, çıkartacağı kolonya markası için hazırlıklara devam eden Seda Sayan, TV8’de her Cumartesi akşamı saat 21.45’te canlı olarak Milli Piyango’yu sunuyor! Milli Piyango haricinde de hiçbir yapım ya da projede yer almıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz