Gülben Ergen Yeni Albümünde Yeniliklere İmza Attı! “Seni Kırmışlar” İsimli Albüm Bomba Gibi Geliyor

Aleyna

21 Aralık 2020

Gülben Ergen Yeni Albümünde Yeniliklere İmza Attı! “Seni Kırmışlar” İsimli Albüm Bomba Gibi Geliyor

Yaklaşık 25 senedir hayatımızda olan ve pop şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Gülben Ergen 11. albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. 25 Aralık’ta çıkacak olan albümde yenilikler de var. Bir ilke imza atan Gülben Ergen yaptığı jestle büyük ilgi topladı.

25 yıllık sanatçılık hayatında neredeyse her sene sesini hayranlarına duyurdu Gülben Ergen. Hem de öyle şarkılar yaptı ki adeta dillere pelesenk oldu. Birkaç tanesini hemencecik sıralayacak olursak; “Uçacaksın”, “Sürpriz”, “Bay Doğru”, “Aşk Hiç Bitmez”…

Başarılı şarkıcı, en son 2015 yılında Mustafa Sandal, Emina Sandal, Bora Duran, Oğuzhan Koç, Volga Tamöz, Ayla Çelik gibi başarılı besteci ve şarkıcıların bestelerinden oluşan “Kalbimi Koydum” albümünü çıkarmıştı.

Bu albümle de müthiş yankı uyandırmıştı başarılı şarkıcı. Gözde albümde Bora Duran’la düet olan “Kalbimi Koydum” şarkısı ve Oğuzhan Koç’la düet olan “Aşkla Aynı Değil” şarkısı vardı.

Neredeyse hepsini ezbere biliyoruz! Şimdi ise yine çok seveceğimize emin olduğumuz bir albüm geliyor!

Gülben Ergen en son İbo Show’a konuk olmuştu. Ekranlarda görmeye özlediğimiz şarkıcı İbo Show’da davranışları, konuşması, zarifliğiyle adeta herkesi kendine hayran bırakmıştı!

Yeni Şarkılara Hazır Mıyız?

Gülben Ergen zaten daha önce albüm tarihini açıklamıştı. 25 Aralık’ta dinleyiciyle buluşacak olan albümün ön satışları başladı bile! “Seni Kırmışlar” isimli bu yepyeni albüm Gülben Ergen’in 11. albümüymüş.

Yeni albüm dijital platformların yanı sıra fiziki olarak da müzik marketler sayesinde müzikseverlerin arşivlerinde de yer alacak. Gülben Ergen Seni Kırmışlar albümüyle büyük bir yenilik yaptı. Buna jest yaptı demek daha doğru olur!

Gülben Ergen albümdeki kartonete şarkıların söz ve bestecilerinin isimlerini şarkının isminden daha büyük yazdırdı. Bu davranışıyla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Gülben Hanım’ın konuyla ilgili bir de açıklaması var! “Helali hoş olsun, bütün müzisyen arkadaşlarımın, Yıldız Tilbe’sinden, Deniz Seki’sinden, Ersay Üner’den, Derya Uluğ’sundan, İntizar’a, Cansu Kurtcu’ya, Özlem Güneykaya, Kubilay Karca, Ayla Çelik, Şebnem Sungur herkese kadar teşekkür ederim. Bu özel emeğin onların şarkılarının kiracısıyız biz, yoksa mal sahibi onlar. Emaneten bizde ve iyi taşımak iyi bakmak zorundayız, çok önemli.” sözleriyle hem sanat camiasına örnek oldu hem de hayranlarının sevgisini katladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz