Nurgül Yeşilçay Bornozla Gittiği Fazıl Say Konserini Anlattı: “Çirkeflik yapacaktık beceremedik”

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Nurgül Yeşilçay Bornozla Gittiği Fazıl Say Konserini Anlattı: “Çirkeflik yapacaktık beceremedik”

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, üniversite günlerinde yaptığı çılgınlıkları anlatarak takipçilerini şok etti!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, oyunculuk yeteneği ve başarıları kadar deli dolu kişiliğiyle de meşhur! Türk televizyonlarının en iyi dizilerinden biri olan “İkici Bahar”da Türkan Şoray’ın asi kızını oynayarak hayatımıza giren Yeşilçay, fenomen dizi “Asmalı Konak”ta da isyankar gelin Bahar’dı. O günden beri de oynadığı rollerde ve özel hayatında bu duruşunu hiç bozmadı! Gerektiğinde sette uğradığı hakaretleri anlatacak kadar cesur oldu ve sık sık yaptığı dobra açıklamasıyla insanları şaşırttı.

Nurgül Yeşilçay’ın dün Instagram hesabında yaptığı soru-cevaptaki yanıtlarına bakacak olursak onunki bir PR değil. Henüz bir üniversite öğrencisiyken bile bir efsaneye dönüşen bazı anıları var!

“Çıkıntılık yapacaktık beceremedik”

Nurgül Yeşilçay fotoğrafı

Nurgül Yeşilçay, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu. Konservatuvar zamanlarında yaşadığı öyle bir anısı var ki, hala dönemdaşları tarafından dilden dile anlatılıyor. Yeşilçay da “bornoz efsanesini” dünkü soru-cevapta doğrulayarak herkesi şok etti!

Nurgül Yeşilçay ve Fazıl Say

Nurgül Yeşilçay, henüz 21 yaşında bir konservatuvar öğrencisiyken Fazıl Say konserine gitmek istemiş. Ama Fazıl Say o zaman da “çemkiren” açıklamalarıyla meşhur bir figürmüş. O zamanki sevgilisiyle, “Acaba konserine bornozla gitsek bize de çemkirir mi” diye düşünen Yeşilçay, bu fikri uygulamaya koymuş! Yeşilçay, o günleri “Bunu nasıl istiyoruz anlatamam. Tek derdimiz, Fazıl Say bizi görsün ve bağırsın” diyerek anlatıyor. Ancak bornozları giyip giden çift amacına ulaşamamış! Herkes durumu o kadar normal karşılamış ki, ikili Yeşilçay’ın tabiriyle “mosmor olmuş”!

Kimse şaşırmadı. Sanki herkes konsere bornozla gelirmiş gibi. Amacımız, çıkıntılık yapmaktı, beceremedik” diyen Nurgül Yeşilçay’ın bornoz öyküsü yine de bir efsaneye dönüştü. Belki de arkadaşları onu sinir etmek için bu hareketini umursamamış gibi yapmıştır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz