Komedyen Sefa Doğanay’dan Komik Bir Parodi Geldi! “Çip Takılınca Hayatımı İzleyen Bill Gates”

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Komedyen Sefa Doğanay’dan Komik Bir Parodi Geldi! “Çip Takılınca Hayatımı İzleyen Bill Gates”

Yıllar önce Acun Ilıcalı’nın programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye programıyla ün kazanan Sefa Doğanay’ı bilmeyen yoktur. Yaptığı taklitlerle ve komikliklerle yarışmada 1. olmuştu. Ünlü komedyen bir dönem yaptığı standuplarıyla meşhurdu. Sonra bir de komedi dizisi olan Çocuklar Duymasın’da oynayarak oyunculuğu da deneyimledi. Şimdilerde ise sosyal medyada aktifliğini sürdürüyor.

Sefa Doğanay Instagram hesabından yapığı paylaşımlarla hayranlarını güldürmeye devam ediyor. Komedyen, kimi zaman kılıktan kılığa girerek video çekiyor kimi zaman da absürt gördüğü şeyleri kendince taktiklerle eleştiriyor.

Sefa Doğanay’ın dünyaca ünlü bir markayı nasıl eleştirdiğini anlatan bir yazı yazmıştık. Gerçekten çok komikti!

Youtuba’a da El Atmış!

Sefa Doğanay sadece Instagram’da aktif değil. Komedyeninin Youtube kanalı da var. Youtube’ta da kılıktan kılığa girdiği videolarını takipçileriyle buluşturuyor. İzleyenler de gülmekten kırılıyor! Hatta geçenlerde Youtube kanalı için bir soru cevap videosu çekmiş. Ama bu bildiğiniz soru cevap videolarına benzemiyor!

İşin içinde Sefa Doğanay varsa soru cevap videosu bile komik olur. Videonun bir kısmını Instagram hesabından paylaşmış Sefa Doğanay. Biz de sizin için aşağıya koyuyoruz.

Çip Takılınca Hayatımı İzleyen Bill Gates

Son zamanlarda korona virüs için üretilen aşılar hakkında dönen çip mevzusunu biliyorsunuzdur. Bu konu gündemi öyle çok meşgul etti ki Sefa Doğanay da buna da değinmezsem olmaz demiş belli ki.

Dramatik, trajedik olayları bile komediye bağlayan Sefa Doğanay “Çip takılınca hayatımı izleyen Bill Gates” yazısıyla bir video paylaştı. Videoda Bill Gates’i canlandırıyor Sefa Doğanay. Güya Bill Gates onun hayatını izleyince ağlamaya başlayacakmış. Arka planda da “Yine ağlattın beni gecenin bir yarısı…” sözleriyle başlayan manalı bir şarkı…

Hayatının çok acıklı olduğunu mu anlatmaya çalışıyorsun Sefa! Şaka bir yana bu videoyu izleyenler gülmekten öldü. Sefa Doğanay’ın hayranları da yoruma kahkaha, alkış, gülücük emojilerini yağdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz