Bu İddia Ortalığı Çok Karıştıracak! Hakan Sabancı’nın Almanya’da Yaşayan Bir Kızı mı Var?

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Bu İddia Ortalığı Çok Karıştıracak! Hakan Sabancı’nın Almanya’da Yaşayan Bir Kızı mı Var?

Milyarder çapkın Hakan Sabancı hakkında şok edici bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Sabancı’nın beş yaşında bir kızı var!

Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancıların veliahtı, Ömer ve Arzu Sabancı’nın oğlu Hakan Sabancı, aşk hayatıyla yıllardır gündemden düşmüyor. Neredeyse her ay adı farklı birileriyle aşk dedikodularına karışan Sabancı, bu kez bir çocuğu olduğu iddiasıyla gündeme geldi!

“Zaten torununuz var”

Sabancı ailesi fotoğrafı

Dün Arzu Sabancı ve Ömer Sabancı’nın büyük oğulları Hacı Sabancı, Nazlı Kayı ile nişanlandı. Bu mutlu haberin ardından Arzu Sabancı’nın Instagram hesabına çığ gibi tebrik ve beğeni mesajları yağdı. Ancak aralarında herkesin hayretten ağzını açık bırakan bir mesaj da vardı!

Instagram mesajı

Arzu Sabancı’nın torun istediği haberleri sık sık gündeme geliyordu. Bu haberlere gönderme yapan bir Instagram kullanıcısı, Hakan Sabancı’nın Almanya’da yaşayan ve herkesten gizlediği bir kızı olduğunu iddia etti. İddiaya göre bu kız çocuğu neredeyse 5 yaşına geldi! Annesinin kızına çok iyi baktığını ve çocuğun aynı dedesine benzediğini söyleyen kullanıcı, annenin kimliğine dair bir ipucu vermedi. Arzu Sabancı bu mesajı hemen sildi ancak kurtulamadı!

Instagram mesajları

O Dönemler Yine Hızlıydı!

Hakan Sabancı

Hakan Sabancı, abisi Hacı Sabancı’nın aksine “evin haylaz oğlu” imajı çiziyor. Hakan Sabancı’nın daldan dala konması ve aşk maceralarından başka neredeyse hakkındaki bir şey bilinmiyor!

Aslışah Alkoçlar ve Hakan Sabancı

Hakan Sabancı, magazin basınına ilk kez konu olduğunda henüz 22 yaşındaydı. 2013’te Ayşe Özyılmazel’le yaşadığı aşkla manşetleri süsleyen Hakan Sabancı, 2014’te Afra Özgen, 2015’te Dila Pekdemir ve Aslışah Alkoçlar’la ilişki yaşadı. Çocuk iddiasına bakacak olursak Hakan Sabancı, o dönemde sadece bu isimlerle yetinmemiş! Hatta iddia doğruysa o dönem evlenecekleri konuşulan Aslışah Alkoçlar’la ayrılık sebebi bile bu çocuk olabilir.

“Gizlenen çocuk” hakkında Sabancı ailesinden bir açıklama gelecek mi, merak ediyoruz. Çünkü bu mesele mesajları silmekle bitecek gibi görünmüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz