Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan’ın Oğlu Rodin 11 Yaşında! 11 Yaş Şerefine Harry Potter Temalı Kutlama…

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan’ın Oğlu Rodin 11 Yaşında! 11 Yaş Şerefine Harry Potter Temalı Kutlama…

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’in oğlu Rodin bugün 11 yaşına girdi. Rodin’in 11. yaşı şerefine duygusal bir mesaj yazan Bilgin, oğluna “Harry Potter” temalı bir kutlama da hazırladı.

Yılmaz Erdoğan Belçim Bilgin ve Rodin

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’in oğlu Rodin Nazım bugün 11 yaşına girdi. 12 yıllık bir evliliğin ardından 2018’de boşanan çift hala çok iyi dost ve oğulları Rodin’in de hep yanında. Bugün pandemi nedeniyle alışılmış bir Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin bir araya gelemedi. Yine de Belçim Bilgin oğlu için özel bir doğum günü teması hazırladı!

“Harry Potter” Teması!

Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan ve Rodin

Belçim Bilgin oğlu Rodin’in 11. yaşı için “Harry Potter” temalı bir parti hazırladı ve bunu takipçileriyle de eğlenceli bir video çekerek paylaştı.

Futbol aşığı hatta bir ara Arsenal’de oynayan Rodin’in forması gözlerden kaçmadı! İşte Rodin’in mutlu anları…

“Harry Potter” evreninde çocuklar 11 yaşına geldiğinde büyücü okulu Hogwarts’a gitmek için davet mektubu alıyorlar. Kim bilebilir, belki Rodin’e de yalandan da olsa böyle bir mektup gelmiştir!

Oğluna Duygusal Mesaj!

Belçim Bilgin, oğlu Rodin için bir de doğum günü mesajı yazdı. “Hayatın sanat olsun” diyen duygusal gönderi başta Cansu Tosun, Kenan Doğulu ve Bilgin’in eski “eltisi” Gülben Ergen tarafından mesaj yağmuruna tutuldu.

Bilgin, oğluna sonsuz şans ve özgürlük dileyerek, “Rodiiiiiiiiin 11 sene önce bugün doğdun, miladım oldun ? Aklını, kalbini; sevgiye, merhamete, iyiliğe, bilime, sanata çevirip kendini hayalince bol ilhamla inşa etmeni diliyorum! Hayatın sanatın olsun!! Dünyanın döngüsü sizlerin şansına olsun! İyi ki doğdun Yodiiiiin ❤️✨??” yazdı. Bir insan çocuğu için daha fazla ne dileyebilir ki?

“Oğlumu boğuyor muyum?”

Belçim Bilgin ve Rodin

Belçim Bilgin, annelikle ilişkisini hep “koşulsuz ve sonsuz sevgi” üzerinden anlatıyor. “Bazen ‘Fazla sevgiden oğlumu boğuyor muyum’ diye bile düşünüyorum” diyen Bilgin, “Otorite olmadan çocuk büyütülmüyormuş. Ama onunla çıktığımız keşfetme süreci hiç bitmiyor. Birlikte büyüyoruz” diyor.

“Sen aileyi seçtin”

Beren Saat ve Belçim Bilgin

Öte yandan bu duygusal anlar Beren Saat’in Belçim Bilgin için söylediklerini akla getirdi. “Magnet Social” dergisinin kapağının bu ayki yüzleri Belçim Bilgin ve Beren Saat’ti. 15 senelik dostluklarını anlatan ikiliden Beren Saat’in söyledikleri ise her zamanki gibi kafa karıştırıcıydı.

Belçim Bilgin ve Beren Saat

Saat arkadaşını anlatırken, “Hayat bize hep birbirimiz üzerinden madalyonun öteki yüzünü deneyimleme fırsatı da verdi. Sen daha erken aile tercihinde bulundun, ben hep kariyer tercihinde bulundum. Madalyonun öbür yüzünü yaşasak ne deneyimlerdik tecrübesini hayat bize yaşatmış oldu.” dedi. Bu “erken aile tercihi” ise Bilgin’in sağlam bir kariyer inşa etmesine engel oldu mu, tartışılır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz