Ezgi Mola’dan Acil Çağrı! Masumlar Apartmanı’nın Başarılı Oyuncusu Yangınlar İçin Adeta Çırpınıyor

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Ezgi Mola’dan Acil Çağrı! Masumlar Apartmanı’nın Başarılı Oyuncusu Yangınlar İçin Adeta Çırpınıyor

Günlerdir ülkenin dört bir yanında devam eden ve ardı arkası kesilmeden yenisi gelen yangın haberleri tüm sosyal medyanın da ortak gündemini oluşturuyor tabi. Sosyal medyanın olduğu kadar ünlü isimlerin de neredeyse tek gündemi olan orman yangınları konusunda elinden geleni yapmaya çalışan bir isim de Ezgi Mola. Duyarlılığıyla ve cesareti ile tanıdığımız Ezgi Mola yangınlar konusunda da adeta ilk günden beri çırpınıyor. İşte Masumlar Apartmanı’nın başarılı oyuncusu Ezgi Mola’nın paylaşımı!

Elinden Geleni Yapıyor

ezgi mola masumlar apartmanı

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola yalnızca oyunculuğunda gösterdiği başarılı performans ile değil duyarlılığı ile de birçok takipçisinin gözdesi isimlerden. Ülkedeki birçok toplumsal olaya bir şekilde tepkisini göstermekten hiç çekinmeyen başarılı oyuncu yaklaşık bir haftadır ülkenin dört bir yanına sıçrayan yangınları da köşesinden oturup izlemedi. Adeta sosyal medya üzerinden elinden gelen tüm dayanışma, iletişim ve haberleşme kanallarını sonuna kadar kullanıyor ve bir tane bile canı kurtarabilmek için elinden geleni yapıyor.

Şahan Gökbakar’a Destek

Yangınların çıktığı günden bu yana sahada yer alan isimlerden birisi de Şahan Gökbakar oldu. Şahan Gökbakar bölgede yaptığı gözlemleri ve acilen yardıma ihtiyaç olan bölgeleri anbean belirleyip sosyal medya hesabından çoğu zaman canlı yayın yaparak duyurmaya çalıştı. Gökbakar’ın yaptığı yayınlara birçok ünlü isimden anında destek geldi. O isimlerin başında da elbette Ezgi Mola yer alıyor. Ezgi Mola da Şahan Gökbakar’ın paylaşımlarını anında kendi sayfasından paylaşarak daha fazla insana durumu duyurmaya çalışıyor.

O Çoktan Sorumluluğunu Yerine Getirdi

Son olarak yine İstanbul’dan yardım göndermek isteyenler için İstanbul’dan kalkacak yardım tırlarına dair paylaşımlar yapan Ezgi Mola kendi adına orman bölgelerinde yaşanan bu büyük felakete karşı kendi sorumluluğunu çoktan yerine getirmiş isimlerden birisidir diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz