Ada Masalının Poyraz’ı En Çok Korktuğu Şeyi İtiraf Etti! Yakışıklı Oyuncu Meğer En Çok…

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Ada Masalının Poyraz’ı En Çok Korktuğu Şeyi İtiraf Etti! Yakışıklı Oyuncu Meğer En Çok…

Star TV’nin yeni yaz dizilerinden birisi olan Ada Masalı dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz bugün sosyal medya hesabından en çok korktuğu şeyi açıkladı. Genç ve başarılı oyuncu Navruz hayattaki en büyük korkusunu ünlü İranlı şair Füruğ Ferruhzad’ın dizeleri ile açıkladı. İşte Ada Masalı’nın genç ve yakışıklı oyuncusunun büyük korkusu!

En Büyük Korkusu

Star TV’de ekranlara gelen ve başrolü Ayça Ayşin Turan ile paylaşan Alp Navruz bugün sosyal medya hesabından hepimizin hislerine tercüman olan bir paylaşım yaptı. Paylaşımında ünlü İranlı şair olan Füruğ Ferruhzad’ın dizelerine yer veren genç oyuncu ” Ben yüreğini yitirmiş bu zamandan korkuyorum” diyerek son zamanlardaki korkusunu açıkladı. Gerçekten de günlerdir yaşanan orman yangınları ve sürekli bir sorun ya da dertle karşı karşıya kalma halimiz hepimizde aslında buna benzer duygular yaratmıyor değil. Ferruhzad da sanki kendi öneminden fırlayıp gelmiş ama yaşadığımız bu dönemi harika bir şekilde özetlemiş.

Edebiyat Onun İçin Çok Önemli

Alp Navruz Ada MAsalı

Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Alp Navruz her ne kadar oyunculuk için küçüklükten gelen bir merak dese de onun için tiyatro oyunları ve öyküler yazmak da bir o kadar önemli. Okuduğu bölümde aynı zamanda yüksek lisans da yapan oyuncu bu eğitiminin oyunculuk kariyerine çok şey kattığını düşünüyor. Okumaktan ve yazmaktan büyük keyif aldığını her fırsatta açıklayan Alp Navruz, aldığı edebiyat eğitiminin oyunculuğunu oldukça olumlu etkilediğini düşünüyor. Hatta bu eğitimin senaryo çözümlemesi ve diksiyonu için büyük bir kazanım olduğunu söylüyor.

Ada Masalı’na Gelen Yolda

Alp Navruz Ada MAsalı

Dizi ve televizyon kariyerine Ceberrut adlı filmle başlayan Alp Navruz, bunun ardından Arkadaşlar İyidir dizisinde yer aldı. Ardından Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen’i canlandıran oyuncu şimdilerde ise Ayça Ayşin Turan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar gibi isimlerle birlikte Ada Masalı dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz