Gündemden Düşmeyen İrem Derici’nin Kendisinden 11 Yaş Küçük Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı: Tanıdığımız Biri!

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Gündemden Düşmeyen İrem Derici’nin Kendisinden 11 Yaş Küçük Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı: Tanıdığımız Biri!

Çılgınlıkta sınır tanımayan ve “dilin kemiği yok” sözünün gerçek hayattaki karşılığı şüphesiz İrem Derici! O Ses Türkiye yarışmasıyla hayatımıza giren güzel şarkıcı, yarışmada şampiyon olamasa da şampiyonlardan ve hatta O Ses Türkiye jüri üyelerinden bile daha popüler biri haline geldi.

İrem Derici

İrem Derici’nin Yeni Aşkı!

Tabii bu popülerliğinin tek sebebi o güzel sesi değil! Her yaptığı açıklamayla adından sıkça söz ettiren İrem Derici’nin yeni aşkı ortaya çıktı. Instagram’da yayılmaya başlayan dedikoduya göre BKM Mutfak’ın “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” programında yer alan Emre Aslan ile aşk yaşıyormuş.

İrem Derici

İlk olarak TV100’ün ortaya attığı bu iddiaya göre; dünyanın yeni salgını Clubhouse’ta tanışan çiftimiz kısa sürede samimiyeti ilerletmiş ve aşka yelken açmışlar. Hatta geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla Caddebostan’da piknik yaparken kameralara yakalanan İrem Derici’nin yanında yeni erkek arkadaşı Emre Aslan’ın da olduğu ortaya çıktı.

İrem Derici

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de rol alan Emre Aslan’ın 22 yaşında olduğunu biliyoruz. Yani İrem Derici, yeni sevgilisinden tam 11 yaş büyük. Ancak İrem Derici’yi biliyorsunuz, bu tarz bir yaş farkına takacak dünyadaki en son insanlardan biri. Gelecek olumsuz eleştirilere de aldırış etmeyecektir.

Eski Sevgilisi İçin “Beni Kullandı” Demişti!

Zaten hatırlayanlar olacaktır, İrem Derici geçtiğimiz yıllarda yine kendisinden ufak bir dansçısıyla ilişki yaşıyordu. Hatta bu birlikteliğin ardından eski erkek arkadaşı için “Ünlü olmak için beni kullandı!” açıklamasını yapmıştı.

TV100’ün iddiasının devamında ise; Emre Aslan’ın İrem Derici’nin yardımıyla albüm çıkartmaya hazırlandığı konuşuluyor. Bakalım bu jet hızıyla başlayan aşkın altında yatan bazı beklentiler var mı? Yoksa açık sözlülüğüyle ortalığı kasıp kavuran İrem Derici gerçekten aşkı buldu mu? Bu arada çiftimize mutluluklar dileriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz