Dedikodu Kazanı Fokurduyor: İrem Derici’nin Yeni Sevgilisi, Aleyna Tilki’nin İsyanı, Sinan Akçıl’ın Düğünü…

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı Fokurduyor: İrem Derici’nin Yeni Sevgilisi, Aleyna Tilki’nin İsyanı, Sinan Akçıl’ın Düğünü…

Magazin gündeminin en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turu için hazır mısınız? Çaylar kahveler hazırsa 23 Şubat Salı gününde neler olmuş hep beraber inceleyelim!

1. İrem Derici’nin Kendisinden 11 Yaş Küçük Sevgilisi Olduğu Ortaya Çıktı!

İrem Derici

Sansasyonlarıyla gündemden düşmeyen İrem Derici’nin kendisinden 11 yaş küçük bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Hem de bu ismim BKM Mutfak’ın “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” programında oyunculuk yapan Emre Aslanmış! Bu habere ilişkin şu ana kadar İrem Derici’den doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Bu arada detaylar için:

2. Instagram’da Hayvan Sahiplendirme Kavgası!

Gülben Ergen

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in sahiplendiği köpek başına bela oldu! Gülben Ergen Gonca Vuslateri vasıtasıyla bir köpeği sahiplendi. Ardından ise Instagram’da “Daha önce hiç can satın almadım, her zaman sahiplendim” açıklamasını yaptı. Ancak bu açıklama ünlü magazinci Seyhan Erdağ’ı kızdırmış olacak ki; web sitesinden Gülben Ergen’in daha önce köpek satın aldığını ve bu satın aldığı köpeği terk ettiğini açıkladı. Fakat Gülben Ergen bu iddiayı kabul etmedi. Son olarak ise Seren Serengil, Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak; Gonca Vuslateri üstünden Gülben Ergen’e yüklendi. Eğer karışık geldiyse, sizi şöyle alalım:

3. Eski Manken Tuğba Özay Kozmetik Sektörüne Giriyor!

Tuğba Özay

Son zamanlarda kozmetik işine girmeyen bir tek ben kaldım sanırım! Ünlü fenomen Selin Ciğerci’nin başlattığı kozmetik furyası, Instagram akımına dönmeye başladı. Bu akıma dahil olan son isim ise eski manken Tuğba Özay oldu. Bakalım Tuğba Özay başarılı olabilecek mi? Bu arada detaylar için:

4. Şeyma Subaşı Sevgilisinin İsmini Dövme Yaptırdı!

Şeyma Subaşı

Bu aralar ünlüler arasında bir dövme furyası aldı başını gidiyor. Son olarak Hadise’nin yeni yaptırdığı dövmesini anlamaya çalışmıştık. Ancak Şeyma Subaşı sağ olsun, bizi hiç yormadı ve yeni dövmelerini tek tek gösterdi! Hatta bu dövmelerden birisi de yeni sevgilisi içindi. Evet arkadaşlar, Şeyma yeni sevgilisine aşık, çok çok aşık!

5. Aleyna Tilki Dünyaya Açılırken Destek Görmediğini Söyledi!

aleyna tilki

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde ilk İngilizce şarkısının teaserını yayınladı. Ancak teaserın yeteri desteğini görmediğini düşünen güzel şarkıcı, Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak; isyan etti: “Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz ve bu sefer, küçük yaşıma rağmen yapayalnız kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi! Artık 26 Şubat’ta ülkemi dünyada temsil etmek adına çok büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı desteklemediniz. Oysaki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım. Her işe derin bir saygım olduğu gibi, size de çok saygı duydum. Sizin de beni ne kadar çok sevdiğinizi, bana ne kadar çok inandığınızı biliyorum. Bırakın kalpleri kararmış o insanları dinlemeyi. Bugün beni desteklemek artık sadece kendi kalbinizle karar vereceğiniz bir şey olsun! İyi geceler” Aleyna baya kızmış anlaşılan, bu arada detaylar için:

6. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın Düğününe Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı önceki akşam ikinci kez nikah masasına oturdular. İlk nikahları 10 kişilik bir arkadaş grubuyla Amsterdam’da kıyılan çiftimiz bu defa İstanbul’da sazlı sözlü bir düğün organize ettiler. Hem de Koronavirüs yokmuşcasına! Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın bu düğünü; sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Fakat evet, Burcu Kıratlı’nın gelinliği çok güzel…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz