Masumlar Apartmanı Setinde “Merve Dizdar Gerginliği” Devam Ediyor: “Senin gibi show yapmıyoruz!”

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Masumlar Apartmanı Setinde “Merve Dizdar Gerginliği” Devam Ediyor: “Senin gibi show yapmıyoruz!”

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın setinden dedikodu (!) eksik olmuyor. Dizinin Gülben’i Merve Dizdar, “dışlandığı” anları Instagram’dan paylaştı.

Masumlar Apartmanı afişi

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, bu sezonun en çok reyting alan dizilerinden biri oldu. Gerçi, dizinin reytingleri son haftalarda biraz düştü. Hatta geçen hafta ilk kez birincilik tahtını “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisine kaptırdı. Ama sıra dışı olsa da her kesime hitap eden senaryosu ve başarılı oyunculukları, diziyi tahtına geri döndürecektir.

Esra Ruşan Merve Dizdar

Dizinin büyük başarısının arkasında, oyuncuların birbiriyle olan uyumu ve setteki huzurun da payı var. Öyle ki, birbirleriyle sette dalga geçtikleri anları bile takipçileriyle paylaşıyorlar. Bu anlarda da çoğu zaman Merve Dizdar ve Esra Ruşan ikilisi oluyor!

Son set paylaşımlarından anladığımız kadarıyla, Esra Ruşan’ın Merve Dizdar’la olan derdi henüz bitmemiş!

Onun Gibi “Showcu” Değilmiş!

Merve Dizdar

“Masumlar Apartmanı”, en çok Merve Dizdar’ın yıldızını parlattı. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah gibi isimler bu diziye bir yıldız olarak geldiler. Ama Merve Dizdar, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bu dizide ispatladı. Birkaç aydır herkes onun ne kadar doğal ve yetenekli olduğundan bahsediyor.

Esra Ruşan

Ama bu durum rol arkadaşı ve kankası Esra Ruşan’ın pek “hoşuna gitmiyor.”

Esra Ruşan, bu kez arkadaşının çalışma yöntemlerine kafayı taktı. Merve Dizdar’a “Senin gibi işin showunda değilim. Çat çat çat oynuyorum” bile dedi. Diğer rol arkadaşları da bunu doğruladı!

“Dersimi iyi çalışıyorum”

Merve Dizdar

Merve Dizdar’ın misillemesi acımasız oldu! Rol arkadaşlarının eğlendiği anları çekerek “İşte oyunculuk (!)” dedi ve kendisini övdü.

Merve Dizdar

Çalışkan ve komplekssiz oyuncu Merve Dizdar’a daha nice başarılar diliyoruz. Hem bu kadar yetenekli hem de kendisiyle dalga geçebilecek kadar mütevazı olmak herkese nasip olmuyor!

Benzer Haberler

Oya 24 Şubat 2021

Masumlar apt dizi çok duygulanarak izledim çocuk eğitiminin önemini anladık.ama ayni seyler tekrarlanıyor.sıkılıyoruz iyileştirme safhasında ogreterek BITIRIN BASI SONU OLSUN.DİĞER DIZILER GIBI KONU DAGITILMASIN

Yorum Yaz