Gündüz Kuşağının Kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol Arasında Gerilim Hattı: Instagram’dan Takipleşmiyorlar!

Aleyna

ATV

19 Nisan 2021

Gündüz Kuşağının Kraliçeleri Müge Anlı ve Esra Erol Arasında Gerilim Hattı: Instagram’dan Takipleşmiyorlar!

ATV’nin gündüz kuşağı programları yıllardır reyting sıralamasında milyonlarca liralık bütçeye sahip dizilerin bile üstüne çıkmayı başarıyor! Sabah saatlerinde Müge Anlı’nın programında cinayetler ve üstü örtülmüş olaylar aydınlatılırken; akşama doğru Esra Erol’un programında evden kaçan kadınlar ya da genç kızlar ailelerine döndürülmeye çalışılıyor!

Müge Anlı ve Esra eRol

Rekabet Sürüyor!

Müge Anlı’nın programında işlenen konular biraz daha kaotik ve çarpıcıyken; Esra Erol’un konuları genellikle Müge Anlı’ya kıyasla biraz daha “soft” kalıyor. Hafta içi her gün farklı saatlerde ekrana gelen bu iki program yayınlandığı günler reyting sıralamasını domine ediyor! Özellikle de sabahın erken saatlerinde yayınlanan Müge Anlı; her gün reyting sıralamasında ilk 5’in içinde yer alıyor.

Esra Erol ve Müge Anlı

Herkesin sevdiği bu iki sunucu arasında ise kıyasıya bir rekabet yaşanıyor! Evlilik programı ile tanıdığımız Esra Erol, mecburi bir konsept değişikliğine gidince bir anda Müge Anlı’nın en büyük rakibi haline geldi. Müge Anlı ise ara sıra isim vermeden Esra Erol’un programına atıfta bulunmaktan ve taş atmaktan geri durmuyor!

Esra Erol ve Müge Anlı

Instagram’da Takipleşmiyorlar!

Müge Anlı son olarak birkaç hafta önce üstü kapalı bir şekilde Esra Erol’un, programa katılan kişilerin özel hayatına saygı duymadığını ifade etmişti; “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum”

Esra Erol ve Müge Anlı

Müge Anlı’nın bu sözlerine sessiz kalmayı tercih eden Esra Erol ise, eleştirilere aldırmadan programına devam ediyor! İkili arasındaki rekabet sosyal medyayada yansıdı. Bildiğiniz gibi Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde sonunda Instagram hesabı açarak sevenleriyle sosyal medyada buluştu! Birkaç gün içinde 1,5 milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı’nın, meslektaşı Esra Erol’u takip etmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Anlaşılan ikilinin arası gerçekten de bozuk!

Benzer Haberler

Avidan Hacımustafa 19 Nisan 2021

Müge Anlı ve Esra.,arasında rekabet olamaz Esra da kim Muge geçilmez o bir tane.

Yorum Yaz