İbrahim Çelikkol Gitti Şükrü Özyıldız Geldi! Demet Özdemir’in Netflix Filmindeki Partneri Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

İbrahim Çelikkol Gitti Şükrü Özyıldız Geldi! Demet Özdemir’in Netflix Filmindeki Partneri Belli Oldu!

Güzel oyuncu Demet Özdemir iki sezondur TV8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde boy gösteriyor. Genellikle romantik komedi yapımlarında görmeye alıştığımız Demet Özdemir; Doğduğun Ev Kaderindir’le birlikte ilk defa daha ağır bir dizide rol alma şansına sahip oldu.

Demet Özdemir

Demet Özdemir’in Yeni Filmi!

Fakat bildiğiniz gibi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlama ve gerçek bir hayat öyküsüne dayanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir senaristleri, romanın dışına çıkmak istemedikleri için; hikayenin sonuna gelen diziyi bitirme kararı aldı! Hatta dizinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol geçtiğimiz bölümlerde diziden ayrıldı.

Doğduğun Ev Kaderindir

Finale doğru adım adım ilerleyen Doğduğun Ev Kaderindir’den sonra tatil yapmayacağını ve yeni bir film için çalışmalara başladığını söyleyen Demet Özdemir’in yeni filmiyle ilgili detaylar TV100’den Birsen Altuntaş tarafından açıklandı! Yaz aylarında Netflix için çekimlere başlanacak filmin adı “Aşk Taktikleri” olacakmış! Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri’nin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturacak.

Demet Özdemir

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız Aynı Filmde Buluşuyor!

Doğduğun Ev Kaderindir’in final yapmasının ardından çekimlerin başlayacağı filmde Demet Özdemir’in partneri de belli oldu: Şükrü Özyıldız! Yakışıklı oyuncunun rol aldığı Akıncılar dizisi de bildiğiniz gibi final yapmaya hazırlanıyor. İkilinin yaz aylarında tatil yapmak yerine kariyerlerine odaklanmaları gözlerden kaçmadı! Aşk Taktikleri, sinema salonları kapalı olduğu için Netflix’te gösterime girecek.

Şükrü Özyıldız

Netflix özellikle de Koronavirüs pandemisinde sinema salonlarının kapatılmasıyla birlikte film yapımcılarının gözde dijital platformu haline geldi. Geçtiğimiz Mart ayından beri normalde sinema salonlarında gösterime girmesi gereken birçok film Netflix ekranlarında seyircileriyle buluştu. Hal böyle olunca Türkiye’deki pazar payını her geçen gün büyütmeye devam eden Netflix’te birçok farklı yapımı seyrediyoruz. Bakalım Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’lı Aşk Taktikleri seyircilerden tam not alabilecek mi?

Benzer Haberler

Kader 8 Mayıs 2021

Ama akıncı sezon finali yapıyor o zaman nasıl cekiceksiniz akıncıyı da aşk taktikleri dizisinde de aynı zamanda mı oynayacak?????❤️

Yorum Yaz