Sevenlerine Kötü Haber! Demet Evgar’ın Başrolde Olduğu Alev Alev Dizisi Final Kararı Aldı: Ekranlara Veda Edecek!

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Sevenlerine Kötü Haber! Demet Evgar’ın Başrolde Olduğu Alev Alev Dizisi Final Kararı Aldı: Ekranlara Veda Edecek!

Show TV’nin büyük umutlarla başlayan dizisi Alev Alev final kararı aldı! Güzel oyuncu Demet Evgar’ın başrolde olduğu dizinin reytingleri yapımcıların yüzünü güldürmeyince; Alev Alev sezon sonunda ekranlara veda edecek diziler kervanına katıldı.

Alev Alev

Alev Alev Finale Hazırlanıyor!

Geçtiğimiz Eylül ayında Show TV’nin iddialı yapımlarından Alev Alev, seyirci karşısına çıktı! Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosuyla kısa sürede birçok kişiyi etkilemeyi başaran dizi reyting sıralamasındaki istikrarsızlığıyla herkesi şaşırttı. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay ve Cem Bender gibi iddialı oyuncularla başlayan dizi; sezon sonunda ekranlara veda edecek.

Alev Alev

Üç farklı kadının hikayesinin anlatıldığı dizi, reyting kurbanı oldu! 2021 sezonunda bir türlü umduğunu bulamayan Show TV’de dizi kalmadı! Bütün dizilerini teker teker bitiren Show TV; şimdiden yeni sezon hazırlıkları için kollarını sıvadı. Arıza ve Ramo dizilerinin final yapması izleyicileri bir hayli üzerken Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı Alev Alev dizisi de Show TV’nin gazabına uğradı.

Demet Evgar

Show TV’de Dizi Kalmadı!

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre yeni sezon için hazırlıklara başlayan Show TV, reytinglerde istediği başarıyı gösteremeyen Alev Alev için final kararı aldı. Gelecek sezona onay alamayan dizi; 26. bölümüyle ekranlara veda edecek! 2021 yılı Show TV için pek de iyi geçmedi, dizilerinden istediği reytingi alamayan kanal; sırasıyla bütün dizilerinin fişini çekti. Önce Arıza, Ramo ve Çukur ardından da Alev Alev! Ayrıca Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinin de yeni sezon onayı alamadığı ve finale doğru ilerlediği de iddia ediliyor.

Alev Alev

Show TV’de şu anlık dizi kalmamış gibi gözükse de yeni sezona bomba gibi başlamak isteyen kanal, yeni sezon için şimdiden çalışmalara başladı! Bakalım yeni sezonda Show TV’de hangi dizileri izleyeceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz