Dedikodu Kazanı: Meedo Enişte Şeyma Subaşı İçin Yolcu Uçağı Kapattı, Neslihan Atagül Çareyi Aşk’ta Arıyor!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

19 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Meedo Enişte Şeyma Subaşı İçin Yolcu Uçağı Kapattı, Neslihan Atagül Çareyi Aşk’ta Arıyor!

Pazartesi sendromunu alıp götürecek magazin turuna hazır olun! bakalım 19 Nisan Pazartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış? Hazırsanız başlıyoruz.

1. Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Meedo’nun Görgüsüzlüğü Ortalığı Salladı!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi biricik Meedo eniştemiz bugün görgüsüzlüğün sınırlarını zorladı! Bir süredir Bali’de tatillerine devam eden Şeyma, Meedo ve Melisa; Bali’nin bir başka lokasyonunu gitmek için uçağa binmeye karar verdi. Fakat sevgilisi ve Melisa’nın rahatlığını her şeyden üstün tutan Meedo; gidecekleri yere özel jet bulamayınca tarifeli bir yolcu uçağının bütün biletletini satın aldı! Evet kooccaaa bir yolcu uçağı sadece çiftimiz için hizmet verdi. Bu arada detaylar için:

2. Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrıldı mı?

Hadise ve Kaan Yıldırım

Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden çiftimiz Hadise ve Kaan Yıldırım hakkında bugün yeni bir iddia ortaya atıldı. Birkaç gündür Hadise’ye atılan iftiraların ardı arkası kesilmezken; Kaan Yıldırım ve Hadise’nin birbirlerini Instagram’dan takip etmeyi bırakmaları yeni dedikoduların fitilini ateşledi! İkilinin bu hamlesi sosyal medya kullanıcıları ve Instagram magazincileri tarafından “ayrılık sinyali” olarak algılandı. Bu arada detaylar için:

3. Cem Yılmaz “Erşan Kuneri” İçin Hazırlıklarına Devam Ediyor!

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ilk dizisi Erşan Kuneri için çalışmalara hız kesmeden devam ediyor! Gora’nın efsane karakteri “Erşan Kuneri” Netflix’te dizi oluyor. Bir süredir senaryo ve oyuncu kadrosu için arı gibi çalışan Cem Yılmaz’ın dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı; Uraz Kaygılaroğlu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz ve tabii ki Cem Yılmaz! Bu arada detaylar için:

4. Neslihan Atagül Aşka Geldi!

Son birkaç aydır “Geçirgen Bağırsak Sendromu” ile savaşan Neslihan Atagül, son zamanlarda kendini doğaya vermişti! Tedavisi için bol bol dinlenen ve yediklerine dikkat eden güzel oyuncunun yeni tedavi denemesi “sevgi”! Kadir Doğulu ile aşka gelen Neslihan Atagül; eşiyle öpüştükleri bir fotoğraf karesini Instagram’da “Yayılacaksa ‘aşk’ yayılsın!” notuyla paylaştı.

5. Hadise Yayın Yasağı Getirdi!

Hadise

Güzel şarkıcı Hadise, son birkaç gündür oldukça zor zamanlardan geçiyor! Hürriyet gazetesinde Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen güzel şarkıcı; avukatı aracılığıyla kendisine atılan iftirayla ilgili yayın yasağı getirdi! Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz