Güneşin Kızları’nın Efsane Çifti Yine Beraber! Burcu Özberk ve Berk Atan’ın Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Güneşin Kızları’nın Efsane Çifti Yine Beraber! Burcu Özberk ve Berk Atan’ın Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Bir dönemin fenomen dizisi “Güneşin Kızları”nın sevilen oyuncularından Burcu Özberk ve Berk Atan, tekrar bir araya geldi. İkilinin paylaştığı video anında sosyal medyanın gündemine oturdu.

Güneşin Kızları kadrosu

Sevilen dizi “Güneşin Kızları”, 2015-2016 sezonunda ortalığı yıkmıştı. Bir yaz dizisi olarak başlayan proje, yüksek reytingler ve sosyal medya başarısıyla uzun süre devam etti. Başrollerinde Emre Kınay ve Evrim Alasya gibi deneyimli oyuncular olmasına rağmen dizide asıl parlayanlar genç oyuncular oldu. Bugün dizilerde başrollerde gördüğümüz pek çok isim, çıkışını bu diziye borçlu.

Berk Atan Burcu Özberk Hande Erçel Tolga Sarıtaş

Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk ve Berk Atan başta olmak üzere pek çok oyuncuyu bu diziyle sevdik. Bu sezon Hande Erçel’i “Sen Çal Kapımı”, Tolga Sarıtaş’ı “Arıza”, Burcu Özberk’i “Çocukluk” ve Berk Atan’ı da “Gönül Dağı” dizilerinin başrollerinde seyrettik. Bu isimlerin diğer ortak noktası da sahip oldukları büyük hayran kitlesi ve inanılmaz sosyal medya desteği. Bu desteğin temelleri de “Güneşin Kızları” döneminde atıldı demek yanlış olmaz!

Yıllar Sonra Beraberler

Berk Atan Burcu Özberk

Burcu Özberk, “Güneşin Kızları”nda Nazlı karakterini, Berk Atan ise Savaş karakterini oynuyordu. “Güneşin Kızları” dizisinin en sevilen ve sosyal medyada en “shiplenen” çifti de Savaş ve Nazlı’ydı. İki oyuncu, onları tekrar bir arada görmek isteyen hayranlarının sosyal medyadan yaptığı çağrıya kayıtsız kalmadı!

İki oyuncunun arkadaşlıklarının yıllar sonra bile devam etmesi ve samimiyetleri herkesin içini ısıttı. Berk Atan’ın da dediği gibi, “Seven sevdiğine sarılsın!

Burcu Özberk Berk Atan

Burcu Özberk ise aynı videoyu paylaştı ve eski partnerine “Cano” diyerek hala çok yakın olduklarını ortaya koydu.

Burcu Özberk ve Berk Atan’ın paylaşımı anında sosyal medyanın gündemine oturdu. En çok gelen yorum da “Bu ikiliyi tekrar bir projede görmek istiyoruz” oldu. Gerçekten de çok iyi bir fikir!

Benzer Haberler

Rozerin 24 Şubat 2021

Çoook yakışıyorlar

Rozerin 24 Şubat 2021

Çok yakışıyorlaaar

Yorum Yaz