Hem Dövmecisini Hem de Burs Almayı Bekliyor! Barış Murat Yağcı Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla Planlarını Anlattı

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Hem Dövmecisini Hem de Burs Almayı Bekliyor! Barış Murat Yağcı Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla Planlarını Anlattı

“Survivor” ile hayatımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yaşadıkları ilişkiyle gündemden düşmüyor. Yağcı’nın evlilik açıklamaları yine çok konuşuldu.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Fenomen yarışma “Survivor”ın 2020 versiyonuyla hayatımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın yaşadığı ilişki, çiftin haberi olmadan paylaşılan bir videoyla ortaya çıkmıştı. O günden beri de bu ilişki gündemden hiç düşmedi. Kimi zaman birbirlerine seslenme şekilleri, kimi zaman Nisa Bölükbaşı’nın sunduğu “evlilik şartları” ile gündeme gelen bu aşkla ilgili yine çok konuşulacak açıklamalar geldi.

“Rüyalarında bile zor görürler”

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, uyumlu ve tatlı bir çift olsa da çoğu kişi onların ayrılmasını bekliyor! Bu durum, doğal olarak, Barış Murat Yağcı’nın canını çok sıkmış. Önceki gün, muhabirlere yaptığı açıklamada onların ayrılmasını bekleyenlere bir mesajı vardı: “Ayrılmamızı rüyalarında bir zor görürler!

Barış Murat Yağcı

Muhabirler, Barış Murat Yağcı’yı görünce gündemden düşmeyen “eski sevgili dövmesi” ve evlilik meselelerini de sordu haliyle. Sağ olsun, o da hiç yapmadığı kadar detaylı bir şekilde konuya açıklık getirdi!

Dövme Krizi Yokmuş

Barış Murt Yağcı Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı, eski sevgilisinin adını dövme yaptırmıştı ama Nisa Bölükbaşı bunu bilmiyordu! Hayranları vesilesiyle bu dövmenin ne olduğu öğrenen Nisa Bölükbaşı’nın sevgilisine sitem ettiği konuşuluyordu. Nisa Bölükbaşı evlenmek isteyen sevgilisine, “O dövme varsa ben yokum. Evlenmek istiyorsan sildireceksin” diyerek rest çektiğini doğruladı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Bu olayın büyük bir krize dönüşmemesini Barış Murat Yağcı sağlamış gibi görünüyor: “Nisa kendisini ikinci planda hissetti. O mutlu olacaksa sildiririm. Evlenmeyi planladığın kişi rahatsız oluyorsa sildirilir. Bu acizlik değil, dert değil!

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı’nın dövmecisi Dominik’teymiş, sildirmek için onun dönmesini bekliyormuş. Dövmecisi dönünce Nisa Bölükbaşı ile ilgili de bir tasarım yaptıracakmış. Ama tek beklediği şey bu değilmiş!

Eşsiz Bir Evlilik Teklifi

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı, sevgilisine “Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri bulunmayan” bir evlilik teklifi yapacakmış. Sevgililer Günü sürprizine bakarsak yaratıcılık konusunda umut vaat etmiyor. Neyse ki, önünde bu teklifi planlamak için daha 2 yıl var! Malum, Nisa Bölükbaşı hala öğrenci.

Doğru kişiyi bulduğunu söyleyen Barış Murat Yağcı, “Ama okul sorunu var. Nisa yarışmada bir dönemi kaçırmıştı, şimdi burslu okuması için birkaç okulla görüşüyoruz. Olursa burada okuyacak, olmazsa Çekya’ya dönecek” dedi. Umarız, okullar bu aşıkların kavuşmasına destek olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz